میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۳
 
 
گلایه «غلامحسین لطفی» به یک شبه بازیگر شدن خوانندگان نو پا!
بازیگر فیلم «خفه گی» گفت: آنچه مسلم است اینکه قطعا پشت پرده انتخاب چند خواننده که در حرفه خودشان هم تعریفی ندارند به عنوان بازیگر نقش اصلی چندین کار، اتفاقاتی می افتد که ما نمی‌دانیم، اتفاقاتی که البته قابل حدس هستند، طبیعتا گردش مالی عجیبی آن پشت رقم خورده که کلی بازیگر از من بهتر را کنار گذاشته اند تا به اینها نقش بدهند.
غلامحسین لطفی پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: به قول معروف هنوز همان آقایی بودم که هستم، هیچ کاری نیست، هیچ پیشنهادی نمی‌شود و دیگر هیچ امید هم برای اینکه وضع بهتر شود نمی‌بینم. وی در همین راستا ادامه داد: از سینمای امروز چه انتظاری دارید، انتظار دارید که به بازیگران پیشکسوت و قدیمی بها دهد وقتی که تمام نقش اولها را چهره‌های یک شبه در دست گرفته اند؟. متاسفم که در چنین شرایطی به سر می‌بریم، مگر سینما ارث پدر کسی است که همه آن را کنترات برداشته اند.
لطفی اضافه کرد: آنچه مسلم است اینکه قطعا پشت پرده انتخاب چند خواننده که در حرفه خودشان هم تعریفی ندارند به عنوان بازیگر نقش اصلی چندین کار اتفاقاتی می افتد که ما نمی‌دانیم، اتفاقاتی که البته قابل حدس هستند، طبیعتا گردش مالی عجیبی آن پشت رقم خورده که کلی بازیگر از من بهتر را کنار گذاشته اند تا به اینها نقش بدهند.
بازیگر پیشکسوت سینما ادامه داد: من از مسئولین فرهنگی و نهادهای سینمایی مربوطه تعجب می کنم که چرا هیچ نظارتی روی این اتفاقات ندارند، مگر می‌شود همه چیز تا این حد بی قاعده و بی قانون باشد، چرا هیچ مرجع فرهنگی بر چگونگی حضور برخی چهره ها در سینما نظارت نمی کند که حالا اکثر بازیگران بیکار و نابازیگران روی صحنه رفته اند.
وی اظهار کرد: روزگاری برای روی صحنه رفتن و یا یک پلان بازی کردن باید سالها تلاش می کردید، خون دل می خوردید و در آن لحظه اینقدر ذوق داشتید که نزدیک بود سکته کنید، اما امروز کافی است یک رابطه و یا دوست داشته باشید، کافی است تعداد فالوورتان بالا باشد، یک شبه از هیچ به بازیگر نقش یک مبدل می شوید.میزان
کد مطلب: 121345
 
Share/Save/Bookmark