میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۶
 
 
چرا چارسو خانه جشنواره شد؟
مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر درباره انتخاب پرحاشیه سینمای چارسو به عنوان خانه جشنواره فیلم فجر و سینمای اصحاب رسانه توضیحاتی ارائه کرد و از رایزنی با سرویس‌های حمل و نقل برای تردد مهمانان خانه جشنواره خبر داد.
با معرفی سینما چارسو به عنوان خانه جشنواره فیلم فجر و سینمای اصحاب رسانه برای اولین بار بجای سینمای برج میلاد و سینما ملت، این سؤال مطرح می‌شود که چرا این سینما به عنوان خانه جشنواره انتخاب شده است. این در حالی است که سینمای برج میلاد و سینما ملت پیشتر به عنوان خانه جشنواره فیلم فجر برای ادوار قبلی انتخاب می‌شدند و امسال نیز برج میلاد به عنوان گزینه اصلی مطرح شده بود.
یزدان عشیری مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، توضیحاتی را در خصوص این انتخاب بیان کرد. عشیری توضیح داد که بعد از بررسی ستاد جشنواره فیلم فجر و کمیته نمایش از میان سه گزینه سینمای برج میلاد، سینما ملت و سینما چارسو، گزینه آخر به عنوان بهترین مورد برای خانه جشنواره فیلم فجر انتخاب شد. علت اینکه برج میلاد برای این امر انتخاب نشد، عدم داشتن سینمایی مناسب برای نمایش فیلم‌های جشنواره بود.
وی بیان کرد: قبل از هر چیز باید بیان کرد که برج میلاد در واقع سینما ندارد بلکه سالن همایش دارد. در واقع فضای سالن همایش‌های برج میلاد مناسب اکران فیلم نیست و تعداد زیادی از صندلی‌های آن خصوصا در بالکن دید مناسبی نسبت به پرده نمایش ندارد.
عشیری درباره عدم انتخاب سینما ملت با وجود اینکه سالن نمایش مناسب دارد گفت: فقدان پارکینگ اصلی‌ترین علت رد شدن این گزینه بود. دیگر اینکه در سال‌های قبل معضل اینترنت با سرعت و کیفیت مناسب نیز خبرنگاران و مهمانان محترم را آزار می‌داد.
او ادامه داد: اما سینما چارسو که در سال‌های اخیر برای چندین جشنواره به عنوان میزبان انتخاب شده و در این زمینه موفق عمل کرده بود، از نظر سالن نمایش با کیفیت مناسب، تعداد زیاد پارکینگ و اینترنت با کیفیت، قابل قبول بود.
وی درباره امکان ارائه مجوز ورود به طرح ترافیک برای اصحاب رسانه گفت که در این مورد نیز با مراجع این امر صحبت می‌کنیم و امیدواریم که بتوانیم برای خبرنگاران محترمی که با خودروی شخصی به سینما چارسو می‌آیند مجوز طرح ترافیک تهیه کنیم.
کد مطلب: 121327
 
Share/Save/Bookmark