میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جهان خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۲۱
 
 
اين زن رسوايي‌هاي تازه‌اي براي پوتین ‌رقم مي‌زند؟! + تصویر
اين زن رسوايي‌هاي تازه‌اي براي پوتین ‌رقم مي‌زند؟! + تصویر
 
آلینا كابائوا، نماینده دومای روسیه در گفت‌وگو با نسخه روسی مجله "ووگ” درباره پسری كه همه فكر می‌كردند فرزند وی و ولادیمیر پوتین، نخست وزیر روسیه است حقایق را مطرح كرد.
به گزارش ارم نیوز، پایگاه اینترنتی روسی نیوز بی.سی.ام نوشت: آلینا كابائوا، قهرمان المپیك ژیمناستیك، در مصاحبه‌اش شایعه‌ها را رد كرد و گفت این پسر، آرسنی‌، خواهر زاده اوست.
وی قاطعانه گمانه‌هایی كه وی و ولادیمیر پوتین را به داشتن یك پسر محكوم می‌كرد رد كرد. در این مصاحبه آلینا كابائوا به جاه طلبی‌های سیاسی خود اشاره كرد و خاطر نشان كرد كه بسیاری از كشور‌ها رئیس جمهور زن دارند. وی معتقد است روسیه نیز آمادگی داشتن یك رئیس جمهور زن را دارد.
پیش از این روزنامه نیویورك پست این شایعه را گزارش كرده بود كه آلینا پسری به نام دیمیتری كه متعلق به ولادیمیر پوتین است را به دنیا آورده است. این اطلاعات تایید نشده است. كابائوا گفت: خواهرزاده‌ام به خانواده ما ملحق شد و همه فكر می‌كردند من مادر او هستم.
هنوز مشخص نشده چرا نماینده دومای دولتی تصمیم گرفته شایعات مربوط به رابطه جنسی خود با ولادیمیر پوتین را رد كند. شاید انتخابات ریاست جمهوری آتی دلیل آن باشد.
کد مطلب: 64932
 
Share/Save/Bookmark