میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰
 
 
اکران، نقد و بررسی «جوجو خرگوشه» در فرهنگسرای رسانه
اکران، نقد و بررسی «جوجو خرگوشه» در فرهنگسرای رسانه
 
نمایش و نقد فیلم سینمایی «جوجو خرگوشه» در سلسله نشستهای برنامه فیلم و گفتگو توسط کانون سینما ناب در فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، در جدیدترین جلسه از سلسله نشستهای فیلم و گفتگو که توسط کانون سینما ناب فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود، فیلم سینمایی جوجو خرگوشه نقد و بررسی می‌شود.
فیلم جوجو خرگوشه اثری کمدی درام به نویسندگی و کارگردانی تایکا وایتیتی است که برنده جایزه گزینش مردم در جشنواره تورنتو شده و توسط انستیتوی فیلم آمریکا به عنوان ده فیلم برتر سال انتخاب شده است. این فیلم همچنین کاندید چند عنوان اسکار شده و جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی اسکار را دریافت کرده است.
کانون دانش سینما ناب به دبیری حسام قاسمی تهیه کننده و کارگردان فعالیت می‌کند. این کانون به منظور ایجاد فضای علمی برای علاقه‌مندان سینما تاسیس شده و هدف آن برگزاری جلسات نقد و بررسی آثار مهم سینمایی، کلاس‌ها و ورکشاپهای سینماییست. عمار باستانفرد، علیرضا رمضانی، سعید هاشمی و بهنام صادقی اعضای اصلی این کانون هستند.
براساس این گزارش، نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی جوجو خرگوشه با حضور کارشناسان کانون سینما ناب روز پنجشنبه29 دی ساعت 15 در سالن یونس شکرخواه فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود. حضور برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.
کد مطلب: 125008
 
Share/Save/Bookmark