میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۸
 
 
سیگنال بورس را از ننجون بخواهید
در راستای حمایت از مال باختگان بورسی، ننجون تصمیم دارد چند سیگنال عسل و صد درصد تضمینی را به خوانندگان عزیز روزنامه سیاست روز تقدیم کند...

در راستای حمایت از مال باختگان بورسی، ننجون تصمیم دارد چند سیگنال عسل و صد درصد تضمینی را به خوانندگان عزیز روزنامه سیاست روز تقدیم کند.
فقط قول بدهید که این سیگنال‌ها بین خودمان شصت و شش نفر بماند وگرنه دست زیاد می‌شود. 

سهام دفریب
این سهام از بنیاد خوبی برخوردار است و ظرف یک ماه یک نوبت مثبت ده و بیست و نه نوبت هم منفی پنج می خورد.
درست است که سودی ندارد اما به دلیل زیان شما بخش مهمی از هزینه تحصیل فرزندان دلبند مسئولان در خارج از کشور تامین می شود. دلتان می آید این نوباوگان عزیز در دیار غربت بی پول بمانند؟ 

سهام دتدبیر
این سهم حرف ندارد. صابون دارد و کف ندارد. صابونش به تن هر کسی خورده دنبال بقیه اش آمده است. تا می‌توانید از این سهم بخرید و قول شرف می‌دهم اگر تا سقف ۱۰ میلیون تومان در ماه ضرر کردید دولت تدبیر و امید صدهزار تومان به شما هدیه می دهد. خداوکیلی صد تومن می دهد.

سهم زپلشک
این سهم تحلیل خاصی ندارد و مثل علف به صورت خودرو می روید. مباحث استکباری مثل تکنیکال و این خزعبلات را ول کنید و هر چقدر ته جیب تان مانده از این سهم بخرید. تمامی سود حاصل از این سهام در کشور دوست و برادر هونولولو هزینه خواهد شد.

پالایش دوم
بنیاد این سهم روی حباب شکل گرفته است البته در حبابی که شترها معمولا در عالم خواب می بینند. اگر این سهم را خریدید که هیچی وگرنه دولت خودش از حساب بانکی شما به میزان لازم برمی دارد و این سهام را به نامتان خریداری می کند. خریداران این سهم با تقویت بودجه دولت و رفع کسری آن اجازه نمی دهند آمریکای جهانخوار برای ما گردن کلفتی کند.

سهم دضرر
اسم این سهم روی آن است. اگر "مرد" هستید تا جایی که جا دارد از این سهم بخرید چون از قدیم الایام گفته اند ضرر مال مرد است.
از جامعه عزیز نسوان در سهم بعدی پذیرایی خواهد شد. 

سهم دطلا
سهم دطلا آنقدر خوب است که نگو و نپرس! بانوان عزیز می‌توانند طلا و جواهرات خود را از دست‌ها و گل و گردن خود باز کنند و از این سهم بخرند.
همانطور که حدس زدید سودی گیرشان نمی‌آید فقط دست و گل و گردنشان سبک می شود و نفسی به راحتی می کشند. 

سهم دشارلاتان
این سهم جامانده از بازار است که به دلیل فرار فعالان خدوم اقتصادی در بازار سرمایه راکد مانده است. لطفا از این سهم خیلی بخرید. سود ندارد اما ثواب دارد. به هر حال آنهایی هم که سه چهار هزار میلیارد از پول شما را بالا کشیده‌اند دلشان برای سرمایه‌های شما تنگ می‌شود. لااقل برای رفع این دلتنگی چند برگ سهم خریداری کنید.
پی نوشت: ننجون به هیچ کارگزاری حقوقی بازار و سازمان بورس وابسته نیست و هر گونه اتهام به ایشان از طریق مراجع قانونی به شدت پیگیری می‌شود.

کد مطلب: 116702
 
Share/Save/Bookmark