داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۲۰
 
 
چهره در قاب
چهره در قاب
 
عضو كميته سه‌نفره وحدت اصولگرايان خطاب به اعضاي شوراهاي بسيج جامعه پزشكي گفت: اگر آدم خالص و لايقي را در شهرهاي خود مي‌شناسيد كه شايستگي‌ نمايندگي را داشت بايد به او كمك كنيد تا به مجلس راه يابد. نيروهاي مخلص را براي مجلس انتخاب كنيد، كساني كه براي قدرت، مقام و نفوذ دنبال نمايندگي مجلس نيستند.
آقاي حداد عادل لطفا كار سخت از مردم نخواهيد. خدا را شكر چيزي كه زياد است و به قول معروف ريخته، كانديداهايي هستند كه براي قدرت و مقام و نفوذ دنبال نمايندگي نيستند و هدفشان فقط خدمت است، به هر شكل و روشي. حالا ما مردم چطوري اين همه اسم را در برگ راي بنويسيم؟ شما بفرماييد.
***
سرپرست باشگاه استقلال گفت: هيچ بمب ما خنثي نشده است. چهار بازيكن استراتژيكي كه مي‌خواستيم، داريم. 10 بازيكن را به ما چسبانده‌اند و آن وقت مي‌گويند بمب‌هاي ما خنثي شده است. آنهايي كه گرفته‌ايم محكم دست و پايشان را بسته‌ايم و مثل اسيرها حفظ‌شان كرده‌ايم. بازيكنان اصلي كه مدنظرمان بودند جاسم كرار، تيموريان، حمودي و مهدي رحمتي هستند كه جذب شدند و هيچ كدام هم نمي‌پرند.
واقعا بعضي از بازيكنان مثل سيد جلال حسيني و فرشيد طالبي و كريم انصاري فرد چقدر بي نزاكتند كه آمدند و خودشان را به شما چسبانده اند و گير داده اند كه حاجي ما رو منفجر كن. شما هم كه كم دل و دلرحم، براي اينكه ضايع نشوند با آنها مذاكره كرديد.
***
سخنگوي كميسيون اجتماعي مجلس گفت: در حال حاضر خلأ قانوني در خصوص برخورد با تبليغات نامناسب، زننده و همچنين استفاده ابزاري از تصاوير زنان وجود ندارد و اگر مشكلاتي در حوزه تبليغات وجود دارد مربوط به نحوه اجراي قانون مي‌شود. زماني در ادامه اظهار داشت: وقتي كه از تصاوير زنان به‌صورت ابزاري استفاده مي‌شود، اين امر خلاف شرع مقدس است و اين همان چيزي است كه قانون در برخورد با آن صراحت كامل دارد.
اين درست كه در تبليغات ابزاري خلا قانوني وجود ندارد، اما با عرض شرمندگي برخورد با اين نوع تبليغات باعث خلا مالي يا اعتباري بعضي از افراد مي شود و اين مي دانيد يعني چي؟‌ واي واي!
کد مطلب: 67309
 
Share/Save/Bookmark