میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه گزارش
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۲
 
 
اقامه با شکوه نماز باران در اصفهان با حضور پرشور مردم
عاشقان هرچه بخواهید بخواهید
عاشقان هرچه بخواهید بخواهید
 
مردم اصفهان از گروه‌های مختلف سنی و اقشار گوناگون با حضور در گلستان شهدای اصفهان نماز باران را به امامت آیت‌الله مهدوی امام جمعه موقت اصفهان اقامه کردند.
از یک ساعت قبل از مراسم اندک اندک جمع مستان می‌رسند، پدری با دو فرزند خردسالش آمده بود و سجاده را پهن کرد و آماده نماز شد. کودکان معصوم این شهر آنقدر امیدوار‌ به رحمت الهی هستند که چترهای خودشان را هم آورده‌اند.
جانباز عزیزی را دیدم که با زخم جهاد که بر جسمش نشسته و او را به عصایی تکیه داده می‌آید و روحانی‌ای که حتی با بیماری‌اش و با ویلچر به مراسم آمده است.‌
در این مراسم که با حضور پرشور عموم مردم اصفهان برگزار شد، اصفهانی‌ها دست به دعا از خدای بزرگ خواستند تا با لطف و رحمت خود اصفهان را از نعمت باران متنعم سازد.
به واسطه کمبود بارش‌های جوی و بروز خشکسالی‌های پی در پی و سوء مدیریت سالیان گذشته در مدیریت منابع آب، مسائل متعددی در فلات مرکزی ایران از جمله اصفهان ایجاد کرده و کشاورزان را با مشکلاتی مواجه کرده است.
هفته گذشته جریان معاند و ضدانقلاب با تزویر و نیرنگ تلاش کرد با سواستفاده از مطالبات کشاورزان به ناامنی در اصفهان دامن بزند که با بصیرت همیشگی اصفهانی‌ها این توطئه شوم آنان نقش بر آب شد و داغی بر دل دشمنان ماند که تا ابد آن را فراموش نکنند.
اما امروز با لبیک به دعوت عالم اخلاق آیت‌الله ناصری و دیگر علمای شهر در صفوف به هم پیوسته نماز باران شرکت کردند و در کنار جگرگوشه‌هایشان در گلستان شهدا دست به دعا بلند کرده و باران رحمت الهی را طلب کردند.
کد مطلب: 120815
 
Share/Save/Bookmark