میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴
 
 
رونمایی و معرفی «فرشتگان سپیدجامه» همزمان با روز پرستار
رونمایی و معرفی «فرشتگان سپیدجامه» همزمان با روز پرستار
 
همزمان با روز پرستار و سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها مراسم رونمایی و معرفی کتاب «فرشتگان سپید جامه» در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

به گزارش سیاست روز و به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه،همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار، مراسم معرفی و رونمایی از کتاب «فرشتگان سپید جامه» نوشته محمد دهقان در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.
این مراسم که در قالب دویست و شصت و ششمین برنامه «زرین قلم» برگزار می‌شود، به مناسبت روز پرستار برگزار شده و یکی از آثاری را معرفی می‌کند که درباره پرستاران زحمتکش کشورمان نوشته شده است.
در این مراسم شیدا نامور به عنوان مجری کارشناس حضور داشته و محمد مسعود بهمنی و حمیدرضا سهیلی سخنرانی خواهند کرد. هم‌چنین اهالی فرهنگ و هنر و رسانه مهمان این جلسه خواهند بود.
براساس این گزارش، همزمان با برگزاری این مراسم، از سرکار خانم نوری، خبرنگار حوزه سلامت خبرگزاری ایرنا تقدیر خواهد شد.
این مراسم سال گذشته نیز با عنوان «به یار» در فرهنگسرای رسانه برگزار شد و طی رونمایی از کتاب و شب شعر ولادت حضرت زینب سلام الله علیها از سرکار خانم پریسا حیدری خبرنگار حوزه سلامت خبرگزاری تسنیم تقدیر شده بود.
این مراسم روز چهارشنبه 9 آذرماه از ساعت 16 الی 18 در سالن یونس شکرخواه فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان بلامانع است.
کد مطلب: 124514
 
Share/Save/Bookmark