میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۰۴:۰۶
 
 
ترابیان : زحمات دو ماهه‌ام بر باد رفت
سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون با بیان اینکه زحمات دو ماهه‌اش برای عقد قرارداد با کارلوس کرش پرتغالی بر باد رفت،گفت: از مسئولان فدراسیون فوتبال بخواهند از امروز برای عقد قرارداد با گزینه های جدید اقدام خواهم کرد.
عباس ترابیان در گفتگو با مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: دوشنبه شب کارلوس کرش طی یک ایمیل به من اعلام کرد، نمی تواند به دلیل مشکلات شخصی و خانوادگی با فدراسیون فوتبال ایران همکاری کند.
وی که از انصراف کارلوس کرش از حضور در تیم ملی فوتبال ایران بسیار ناراحت بود، افزود: دو ماه برای حضور کارلوس کرش در ایران تلاش کرده بودم. برای اینکه روند مذاکرات‌مان با این مربی به بن بست نخورد، حتی با تب 40 درجه به دوبی سفر کردم و با عشق تلاش کردم اما متاسفانه نتیجه‌اش این شد.
سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال با تاکید براینکه کرش به خاطر خانواده‌اش از حضور در تیم ملی فوتبال ایران انصراف داده است، خاطرنشان کرد: ما با بیشتر شرایط کارلوس کرش موافقت کرده بودیم. حتی با دستیاران این مربی نیز به توافق رسیده بودیم. تمام این قراردادها و روند مثبت مذاکرات بصورت مستند موجود و قابل ارائه است.
" قرارداد خوبی برای امضای نهایی با کارلوس کرش تنظیم شده بود که مورد توافق ما و این مربی پرتغالی بود"، ترابیان با بیان این جمله افزود: صبح دوشنبه با مدیر برنامه‌های این مربی تماس گرفتم و از شرایط و روند امضای قرارداد ابراز رضایت کرد، نمی دانم چه شد که کرش مخالفت کرد به ایران بیاید. ما خیال مان از بابت حضور کرش در ایران راحت بود که به یکباره همه چیز بهم ریخت.
ترابیان خاطرنشان کرد: باید امروز در نشست کمیته تیم‌های ملی پیرامون انتخاب سرمربی برای تیمهای ملی، امید و جوانان بحث و تصمیم گیری شود. اگر از من بخواهند سرمربی تیم ملی خارجی باشد، من مجددا مذاکرات با گزینه‌های دیگر را از سر خواهم گرفت و تلاش می کنم یک مربی در خور شان تیم ملی ایران انتخاب کنم. متاسفانه قسمت نبود، کرش سرمربی ایران شود و من شرمنده مردم شدم.کد مطلب: 57932
 
Share/Save/Bookmark