میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱
 
 
۵ نوجوان برتر منطقه ۳ معرفی می‌شوند
مرحله مقدماتی جشنواره «نوجوونیم» در ایستگاه پایانی
مرحله مقدماتی جشنواره «نوجوونیم» در ایستگاه پایانی
 
همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره نوجوونیم ۵ نوجوان برتر منطقه ۳ معرفی میشوند.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، جشنواره «نوجوونیم» با هدف معرفی و تقدیر از نوجوانان برتر شهر تهران در حوزه‌های مختلف به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همزمان با دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.‌
مناطق مختلف شهر تهران طی فراخوانی از نوجوانان برتر دعوت کرده تا در این رویداد شرکت کرده و فعالیت های خود را ارایه بدهند.
مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۳ و فرهنگ سرای ارسباران ، فرهنگسرای رسانه و فرهنگ سرای نهج البلاغه در اقدامی مشترک از نوجوانان برتر برای حضور در این مسابقه دعوت کردند که در ابتدا ۵۰۰ دانش آموز در این بخش خود را معرفی کردند.

با برگزاری چند مرحله گزینش و در جلسات متعدد داوری با حضور چهره‌های مطرح و شناخته شده در حوزه‌های جوان و نوجوان این نوجوانان به ۲۰۰ و ۱۰۰ نفر رسیده و از بین آنان ۵ نوجوان برتر و شایسته تقدیر انتخاب شده است.

هم اکنون در آستانه مراسم اختتامیه این جشنواره، مقرر شده است که ۵ نوجوان برتر طی مراسمی که فردا چهارشنبه ۱۹ بهمن با اجرای کوثر شکیبایی از هنرجویان برتر اجرا و فن بیان فرهنگ سرای رسانه از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵ با حضور ۱۰۹ نوجوان منتخب و خانواده هایشان در فرهنگسرای ارسباران واقع در سیدخندان، خیابان جلفا برگزار می‌شود، معرفی شده و از آنان تجلیل به عمل آید. در این مراسم ۵ نفر از نوجوانان که شایسته تقدیر شده اند نیز معرفی خواهند شد.
لازم به ذکر می باشد در اجرای این جشن بزرگ از توان نوجوانان برتر منطقه ۳ استفاده شده است.
کد مطلب: 125181
 
Share/Save/Bookmark