میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۲
 
 
پیشنهاد بنزینی به آقای رییس جمهور
وزیر نفت در راستای ترکاندن بمب خبری شب عیدی اعلام کرد:آقای رئیس‌جمهوری دستور دادند پیشنهادها برای...

وزیر نفت در راستای ترکاندن بمب خبری شب عیدی اعلام کرد:آقای رئیس‌جمهوری دستور دادند پیشنهادها برای تعیین میزان تخصیص بنزین سهمیه ارائه شود. اگر این پیشنهادها بیاید، درباره آن تصمیم‌گیری می‌شود.
از آنجا که مسئولان نفتی ما برای ارائه پیشنهاد، وقت کافی ندارند و در ضمن اگر خیلی فکر کنند مغزشان درد می گیرد خودمان چند پیشنهاد تقدیم حضور آقای رییس جمهور می کنیم باشد که قبول افتد.
یک – در جواب رئیس جمهور قبل که نفت را سر سفره های مردم آورد ایشان بنزین را در دبه های چهارلیتری سر سفره های مردم ببرد تا هم حال ایشان را بگیرد هم تنوعی در بوی سفره ملت ایجاد کند.
دو – از آنجایی که آقای رییس جمهور آنچنان رونق اقتصادی ایجاد کرده که مردم به یارانه و کوپن و سهمیه سوخت و اینجور قرتی بازی ها نیازی ندارند پیشنهاد می شود بنزین های سهمیه ای را در قالب طرح های حمایتی به کشورهای دوست و برادر هدیه کنند تا کارشان راه بیفتد.
سه – در راستای کاهش سفرهای حادثه خیز نوروزی چند اکیپ را مامور کنید تا بنزین اتومبیل های مردم را از باک ها بکشند و خلاص!
چهار- تمام منابع بنزینی کشور را در اختیار یک تیم معتمد و پنج نفره اعم از: داماد آقای وزیر، دختر آن یکی وزیر، بابک زنجانی، مدیرعامل سابق بانک ملت و برادر هدایتی بگذارند تا آنها در نهایت صداقت و انصاف بین مردم قسمت کنند.
پنج – قیمت بنزین را باز هم سه برابر کنند تا مردم بریزند توی خیابان ها و شلوغ کنند و این شب عیدی با هیجان بیشتری بگذرد و کسی متوجه افزایش قیمت سایرکالاها نشود.

کد مطلب: 112833
 
Share/Save/Bookmark