میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
۱۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۲۶
 
 
عبدالله نوري: اصلاح‌طلبان بايد به فرقه سبز اعتماد کنند!

عبدالله نوري از اختلافات ميان اصلاح‌طلبان و فرقه سبز پرده برداشت و تصريح کرد که در اين جبهه رخوت، خودمحوري، بي‌اعتمادي و فقدان از خودگذشتگي ديده مي‌شود.
به گزارش حديدنيوز، عبدالله نوري در ديدار با آنچه که سايت‌هاي فرقه سبز «ديدار با گروهي از فعالان سياسي، دانشجويي و مدني آذربايجان شرقي» خوانده‌اند، بر وجود رخوت در جريان اصلاحات اذعان کرده و گفته است براي فائق آمدن بر بلاتکليفي چاره‌اي جز اراده تغيير وجود ندارد.
وي همچنين بر عدم اجماع اصلاح‌طلبان در سراسر کشور در خصوص فعاليت‌هاي اين جريان سخن گفته و تصريح کرده است که بايد همه نيروهاي استاتي و شهرستان‌هاي اين جريان نيز در فعاليت اصلاح‌طلبان فعال شوند.
وي در ادامه از عدم مدارا ميان اصلاح‌طلبان و فرقه سبز سخن به ميان آورده و گفته است: بايد علاقه‌مندان و مدافعان اصلاحات و جنبش سبز براي با يکديگر کار کردن، تمرين و تلاش کنند.
همچنين عدم توافق بر سر مسائل اصلي ميان اصلاح‌طلبان و فرقه سبز يکي ديگر از نکاتي بوده که نوري در اين ديدار به آن اشاره کرده و گفته است: جبهه اصلاحات اگر نتوانند با هم بر سر مسايل اصلي و محوري خودشان به يک توافق و وحدت‌نظر نسبي برسند، شرايط سخت‌تر از اين مي‌شود.
وي دليل اين عدم توافق را «خودمحوري» و «نداشتن از خودگذشتگي» دانسته و گفته است: نبايد تصميم و نظر خود و يا حزب و گروه مورد علاقه‌مان را محور، شاقول و يا فصل‌الخطاب جريان اصلاح‌طلبي و يا جنبش سبز بدانيم. نوري همچنين بي‌اعتمادي ميان اصلاح‌طلبان و فرقه سبز را عامل ديگري در عدم توافق ميان آنان دانسته و تصريح کرده است: براي رسيدن به نتيجه بايد به يکديگر اعتماد کنيم، نبايد افراد را به دليل اعتقاداتي که دارند و ممکن است با نظرات شخصي يا حزبي ما متفاوت باشد به اتهام‌هايي همچون سازشکاري و يا قدرت‌طلبي متهم کنيم و مخالفان خود را به هر بهانه‏اي به حاشيه برانيم.

کد مطلب: 77985
 
Share/Save/Bookmark
 


حسین
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۴:۰۶:۱۰
ع... ن.... رییس همه خاءن ها هست و ادم کثیف از اعضای کارگزاران است که حالا
اصلاح طلب شده
محمد ملایی از قم
۱۳۹۴-۱۱-۲۶ ۲۲:۲۷:۱۸
فرقه یزیدی سبز به جهنم رفت اشیخ تند برو شاید به اونا برسی وگرنه جای گرمی گیرت نمیاد مرگ بر فرقه فتنه انگیز سبز ولعنت خدا بر احیا کنندگان انان
ابو آوین
۱۳۹۴-۰۷-۲۴ ۱۲:۴۶:۵۲
شیخ عبدالله نوری انشاالله اهدنااصراط المستقیم شامل حال هممون بشه.آمین
۱۳۹۳-۱۱-۲۸ ۰۰:۱۳:۲۴
سلام آقای نوری تئوری پردازانتان درزمان قدرتمداری شما اعتراف جالبی کردند که اشکال کارشما اینیست که شما همه ژنرال هستیدوسرباز ندارید وآقای حجاریان هم که گفته بود جنبش دانشجویی رابرای پیشبرد مقاصد خودمان می خواستیم والا جنبش دانشجویی هم کشک است .آقای تاج زاده هم اعتراف کرده که انتساب تقلب درانتخابات 88 هم دروغ بوده و آقای خاتمی هم آنراتایید کرده آنوقت انتظار داریدبه شمااعتماد هم بشود؟ من بجای شما بودم ازاین بازیهای گمراه کننده بطورکلی فاصله می گرفتم وتوبه می کردم وبرای قبر خود تلاش می کردم باورکنید این حرفها رابصورت طعنه مطرح نکردم .خد اوندعاقبت بنده وشماراختم بخیرفرماید.یک مبارز قبل از انقلاب وجانباز جنگ تحمیلی
دلسوز مردم
۱۳۹۳-۱۰-۱۷ ۱۱:۳۰:۲۴
فرقه سبز رنگ خود را در نهم دی از ترس مردم باخته است شیخ عبدالله بی خودی دست و پا نزنید دوران شما سر آمده است فتنه گران و حامیان آنها در بین مردم جایی ندارند
۱۳۹۳-۰۹-۰۳ ۱۰:۵۰:۵۷
زرشک.اگر پدر خواندها بگدارند
۱۳۹۳-۰۷-۱۰ ۰۹:۱۸:۵۶
اقای کرمی شما که جلوتر قیمتش را داشتی
سید
۱۳۹۲-۰۹-۰۲ ۲۱:۱۱:۱۵
عبدالله نوری اگه بره خارج حرفش بین یاران فراری سبزواصلاح طلبان فراری وبها یت وصهونیسم بیشتر خریدار داره
ناشناس
۱۳۹۲-۰۴-۱۵ ۰۸:۱۷:۱۲
برای مردم مهم نیست فرداول مملکت اصلاح طلب باشد اصول گرا ویا از هر حزب و مرم دیگر. مهم این است برای رفاه وسربلندی مملکت قدم بردار والسلام
شهداد
۱۳۹۲-۰۳-۱۱ ۱۶:۴۶:۳۵
به هر دوطرف تذكر مي دهمسعي كنيد ظرفيت خودتان را بالا ببريداگر مسلمان وشيعه عليبن ابي طالب هستيد كاري كنيد كه مردم روي شما حساب باز كنند نه انكه هنوز بحائي نرسيد با رفتارتانزمينه سوء استفاده سودجويان فراهم شودهر تشكل نياز به يكخط مشي درست وسازكار با بينش مردم وخواست مردم بايد داشته باشد اين كار بايد بانشستخبرگانان تشكل ترسيم شود.
حسينعلي كرمي
۱۳۹۱-۰۸-۱۸ ۱۶:۵۸:۵۴
از اقاي عبدلا نوري بپرسيد زرشك كيلويي چند ميفروشي ؟