میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰
 
 
سرلشکر جعفری:
شهید «خوش‌لفظ» نامش را در لوح مجاهدان فی سبیل‌الله جاودانه کرد

فرمانده کل سپاه پاسداران در پیامی گفت: سردار شهید "علی خوش‌لفظ" پس از سال‌ها مجاهدت خالصانه و با استقامت بر مسیر نورانی ولایت، سرانجام با تنی رنجور، نام خود را در لوح زرین مجاهدان شهید فی سبیل‌الله جاودانه کرد.
به گزارش تسنیم، مراسم گرامیداشت جانباز شهید "علی خوش لفظ" با حضور سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین، مسئولان و قشرهای مختلف مردم در حسینیه امام خمینی(ره) همدان برگزار شد. سرلشکر جعفری فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ارسال پیامی، شهادت سردار سرافراز اسلام "علی خوش‌لفظ" را به خانواده وی، خانواده شهدا، رزمندگان و مردم استان همدان تسلیت گفت.
متن این پیام که توسط سردار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) قرائت شد، به شرح ذیل است:
درود خدا بر آن شهید والا مقام و مجاهد فی سبیل‌الله که عمر پر برکت خود را در سایه‌سار قرآن و اهل‌بیت(ع) به مجاهدت و دفاع از مکتب علوی و فاطمی سپری کرد.
این شهید پس از سال‌ها مجاهدت خالصانه در جبهه‌های نور و پس از آن در جاده اکبر و کبیر و با استقامت بر مسیر نورانی ولایت، سرانجام با تنی رنجور، و آلام به‌جا مانده از دوران دفاع مقدس، نام خود را در لوح زرین مجاهدان شهید فی سبیل‌الله جاودانه ساخت.
طوبی بر آن شهید سلحشور، ولایت‌مدار و روایت‌گر صادق، خوش‌لفظ و خوش سنایی که همراه با لسان صدقش، زخم‌ها و جسم رنجورش نیز از سال‌ها فداکاری و سلحشوری رزمندگان و صبر، ایثار، مظلومیت‌ها روایت می‌کرد.

کد مطلب: 102385
 
Share/Save/Bookmark