میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴
 
 
فرهنگسرای رسانه به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار می‌کند:
تجلیل از نویسندگان نگارنده کتاب با موضوع انقلاب در دهه فجر
فرهنگسرای رسانه با مشارکت انتشارات نظری ویژه برنامه‌ای برای تجلیل از جمعی از نویسندگان را همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی تدارک دیده است.

به گزارش سیاست روز و به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه،همزمان با فرا رسیدن دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، فرهنگسرای رسانه با همکاری انتشارات نظری مراسم تجلیل از نویسندگان را برگزار می‌کند.
در این مراسم جمعی از نویسندگان صاحب قلم کشور حضور داشته و از فعالیت ادبی آنان در جهت قلم‌فرسایی با موضوعات ادبیات انقلاب اسلامی تجلیل می‌شود. براین اساس، اشرف‌السادات سادات، ربابه طبری، یلدا خلخالی، مرجان داورزنی، عشرت مرادی، علی اکبر تبریزی فینی، ژیلا ملک خطایی، علی اثمری، مرتضی زارعی و رمضان صادقی مقدم در این جلسه حضور داشته و تجلیل می‌شوند. فاطمه آریا نیز اجرای این برنامه را برعهده دارد.
نویسندگان و شاعران انقلاب اسلامی نقش مهمی در بیان دستاوردهای انقلاب و تبیین تاریخ دفاع مقدس داشته‌اند. دهه فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی فرصت خوبی است تا از خدمات ارزنده آنان تجلیل شده تا بستری برای تشویق هنرمندان جوان برای حرکت در این مسیر باشد.
فرهنگسرای رسانه تاکنون با مشارکت انتشارات نظری برنامه‌های گوناگون ادبی شامل جلسات رونمایی کتاب، نقد و بررسی آثار و ... را در قالب ویژه برنامه «زرین قلم» در طول سال برگزار کرده است.
زرین قلم برند برنامه‌های ادبی فرهنگسرای رسانه در جهت تشویق مخاطبان به کتاب و کتابخوانی است که تاکنون نزدیک به 270 جلسه از این برنامه در فرهنگسرای رسانه برگزار شده است.
براساس این گزارش، این مراسم روز چهارشنبه 12 بهمن ماه از ساعت 15 الی 17 درسالن دکتر یونس شکر خواه فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.
کد مطلب: 125119
 
Share/Save/Bookmark