میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۱
 
 
نشست خبری یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر برگزار شد
معرفی نمایشگاه مد و لباس با نام ایران ویژند (برند)
معرفی نمایشگاه مد و لباس با نام ایران ویژند (برند)
 
صبح امروز سه شنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ با حضور سید مجید امامی مسئول کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سپیده یاقوتی دبیر یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر ومرضیه الله دادی دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در وزارت فرهنگ و ارشاد برگزار شد.

در نشست خبری یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر، ضمن اعلام استقبال مخاطبان از این جشنواره و ثبت‌نام هزار و 700 نفر برای شرکت در جشنواره ، از سکه ویژه این جشنواره مزین به تصویر طاووس طلایی رونمایی شد.

مسئول کارگروه مد و لباس گفت: جشنواره مد در عرصه فرا ملی الهام بخش نبوده اما با تلاش و برنامه ریزی ایران می‌تواند پدیده مد و لباس در آسیا باشد.
مسئول کار گروه مد و لباس گفت: امسال برای برگزاری نمایشگاه چند آسیب و اصلاح آن را مد نظر قرار دادیم، زیرا تراز ما در ارتباط با بازار پوشاک اصلا خوب نبوده و جشنواره‌های پیشین به شکل محفلی که مد نظر وزارت ارشاد نیست برگزار شده است.

به گفته امامی، به دلیل فرهنگ و تمدن کشور نمی‌توان از ابزارهای فشن استفاده کرد، همچنین جشنواره در عرصه فرا ملی الهام بخش نبوده و حرفی برای گفتن نداشته، اما با برنامه ریزی می ایران تواند پدیده مد و لباس در آسیا باشد و تلاش می کنیم شرایط حضور برندهای خارجی نیز در نمایشگاه فراهم شود.

او می گوید: در سامانه جشنواره، بخش آرای مردمی فعال خواهد شد که نمایشگاهی برای ویترین و ظرفیت های کشور تحت عنوان نمایشگاه مد و لباس با نام ایران ویژند (برند) خواهد بود.


وی همچنین اضافه کرد تاریخ برگزاری این نمایشگاه در ۱۴ تا ۱۷ تیر ماه بوده است اما بنا به درخواست صاحبان ویژندهای برتر کشور برای داشتن فرصت بیشتر و آمادگی بهتر برای حضور در این نمایشگاه زمان آن به تعویق افتاده و به دوم تا پنجم مرداد ماه موکول شده است.
کد مطلب: 123021
 
Share/Save/Bookmark