میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۱
 
 
آقای خاتمی! تا کی سکوت؟
آقای خاتمی، تا کی می‌خواهید در برابر جهل و پلشتی موسوی سکوت کنید؟ تا کی می‌خواهید در برابر...
آقای خاتمی، تا کی می‌خواهید در برابر جهل و پلشتی موسوی سکوت کنید؟ تا کی می‌خواهید در برابر هرزه‌گویی او، منفعل و بی‌عمل باشید؟ تا کی می‌خواهید با سکوت و بی‌نظری، نفرت‌پراکنی او را تأیید کنید؟
سکوتی که در برابر ضربه‌ای که او به منافع ملی ایرانیان و اقتدار خارجی کشور در سال ۸۸ زد بس نیست؟ شما واقف بودید و می‌دانستید که ادعای تقلب در انتخابات سال ۸۸ نادرست و پوچ است، اما سکوت کردید، تا از خشم هواداران موسوی که این خلاف‌گویی را باور کرده بودند، در امان بمانید و چه هزینه‌هایی که از این سکوت شما بر جامعه تحمیل شد. ماهها تنش و درگیری و تعمیق شدن شکاف اجتماعی در بین مردم نیز نتوانست مهر سکوت شما را بشکند و در حالی که مردم با مردم در برابر هم صف‌آرایی می‌کردند و خانه و خانواده و خیابان به صحنه مشاجرات و بدگویی و تنش آنها با هم تبدیل شده بود، شما لباس عافیت‌طلبی بر تن کرده بودید و نخواستید از خود برای فرونشاندن آتش اختلاف بین مردم هزینه کنید و آنچه در غیرعلن می‌گفتید را در علن نیز بگویید.
آقای خاتمی! شما در برابر حرمت‌شکنی روز عاشورای سال ۸۸ نیز سکوت کردید و وقتی این نادان و متوهم، از حرمت‌شکنان به نام امت خداجو یاد کرد، باز زبان در کام گرفتید. روز نهم دی که میلیون‌ها میلیون ایرانی خشمگین از این حرمت‌شکنی خیابان‌های ایران را از حضور و ارادت خود به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) پر کردند نیز باز در کنار آنها نبودید ولو به بیان گفتاری کوتاه. آقای خاتمی، شما در برابر دولتی که با کمک و پشتیبانی شما بر سر کار آمد و خسارت محضی به‌نام آبان ۹۸ را بر سر مردم آوار کرد، نیز مسئولیت‌پذیر و شریف عمل نکردی.
آقای خاتمی! آنچه این جاهل در این آخرین اظهارات خود گفته است، تضییع حق و لکه‌دار کردن شرافت، پاک‌ترین و شریف‌ترین فرزندان این آب‌وخاک یعنی شهدای مدافع حرم و از جمله شهید بزرگوار شهید همدانی است.
عنوان مدافع حرم، ابتکار شهید سلیمانی برای حماسه‌آفرینی این مدافعان حسینی و زینبی و فاتحان امنیت ایران در برابر دیوی چون داعش است که این بدسرشت آن را نیز واژگون و مطابق میل صهیونیست‌ها و دیگر آدم‌کش‌های جهانی معنی کرده است. هرجا سکوت کردید، هرجا بی‌عملی نشان دادید، بس است، یک بار هم شده این کلیشه عافیت‌طلبی و سکوت در هنگام لازم را بشکنید.
اکنون گمان می‌کنم در دهه هفتم و یا هشتم زندگی خود باشید و به‌طور طبیعی بیش از دیگران باید نگران عاقبت به خیری خود باشید، نگذارید با سکوت و دم فروبستن در برابر هرزه‌گویی این شرور، خون شهدای مدافع حرم دامن شما را بگیرد و حقی که آنان و خانواده‌هایشان بر گردن من و شما دارند، در دنیا و آخرت نابودت کند.

نویسنده: پرویز امینی
کد مطلب: 123490
 
Share/Save/Bookmark