میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جهان خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳
 
 
تکرار تهدیدات پوچ رژیم صهیونیستی از زبان لاپید
در ادامه لفاظی‌ها و تهدیدات پوچ اخیر مقام‌های رژیم صهیونیستی علیه ایران، وزیر امور خارجه این رژیم مدعی شد ارتش آن آماده است مجموعه‌ای از «توانایی‌ها» را برای محافظت از خود در برابر تهدید ایران، به کار گیرد.
لاپید مدعی شد: اسرائیل توانایی‌هایی دارد که برخی از آن‌ها را جهان و حتی برخی از کارشناسان این حوزه نمی‌توانند تصور کنند و از خود در برابر تهدید ایران محافظت خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، وقتی از او در مورد توانایی تل‌آویو برای حمله به تأسیسات غنی‌سازی اورانیوم ایران و مکان‌هایی که سایت‌های تسلیحاتی خوانده می‌شوند، سؤال شد، لاپید در ادعایی پوچ گفت تل‌آویو هم توانایی و هم آمادگی انجام چنین حمله‌ای را دارد.طبق این گزارش، وی همچنین ادعا کرد که این اقدام ممکن است بدون مکاتبه قبلی با آمریکا انجام شود. لاپید گفت: اسرائیل هر کاری که لازم باشد برای محافظت از امنیت خود انجام خواهد داد. و ما برای این کار به اجازه کسی نیاز نداریم. وی سپس در ادامه سیاه‌نمایی‌های اخیر علیه برنامه هسته‌ای ایران با هدف اخلال در روند مذاکرات وین، بار دیگر مدعی شد که اطلاعاتی به متحدان این رژیم نشان داده شده که اثبات می‌کند ایرانی‌ها در رابطه با فعالیت‌های هسته‌ای اخیر خود دروغ می‌گویند. ادعاهای ضد ایران صهیونیست‌ها در حالی مطرح می‌شوند که این رژیم دارای سلاح هسته‌ای بوده که هیچ نظارتی از سوی آژانس نیز روی آن صورت نمی‌گیرد. بسیاری تاکید دارند که سیاست های وگانه غرب در قبال ایران که به دنبال دانش‌ هسته‌ای می‌باشد با رژیم صهیونیستی که بمب هسته‌ای دارد واهی بودن ادعاهای صلح جویانه غرب را آشکار می سازد./فارس
کد مطلب: 121104
 
Share/Save/Bookmark