میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جهان خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۲
 
 
رژیم صهیونیستی در آغاز سال نو میلادی غزه را زیر آتش گرفت
بمباران، عیدی اسراییل به کودکان غزه
در حالی جهانیان در جشن سال نو میلادی هستند که رژیم صهیونیستی بمباران و کشتار را عیدی کودکان غزه قرار داده است چنانکه منابع فلسطینی از تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به مناطقی در نوار غزه خبر دادند.
بر اساس این گزارش، منابع فلسطینی از شنیده شدن صدای انفجار در مناطقی از نوار غزه خبر دادند.در همین راستا، جنگنده‌های صهیونیست مناطقی در نوار غزه را بمباران کردند.منابع فلسطینی از حمله جنگنده‌های صهیونیست به اهدافی در غرب شهر خان یونس واقع در جنوب نوار غزه خبر دادند.این منابع افزودند که جنگنده‌های صهیونیست پایگاه القادسیه در غرب شهر خان یونس را بمباران کردند.
شبکه خبری الجزیره گزارش داد که جنگنده‌های صهیونیست حدود ۱۰ موشک به مواضع مقاومت در خان یونس واقع در جنوب نوار غزه شلیک کردند.در همین حال منابع فلسطینی از شلیک پدافند ضدهوایی مقاومت فلسطین به سمت جنگنده‌های صهیونیست در جنوب نوار غزه خبر دادند.
این منابع گزارش دادند که مقاومت فلسطین در حال شلیک به سمت هواپیماهای اسرائیلی در جنوب نوار غزه است.منابع فلسطینی در عین حال از بمباران اهدافی در شمال نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی خبر دادند.
توپخانه رژیم صهیونیستی یک موضع متعلق به مقاومت فلسطین در شمال بیت لاهیا واقع در شمال نوار غزه را بمباران کرد.از سوی دیگر، خبرنگار شبکه خبری المیادین از شلیک دو موشک آزمایشی و هشدار مقاومت فلسطین طی بمباران نوار غزه از سوی رژیم صهیونیستی خبر داد.سخنگوی جنبش حماس با تقدیر از یگان‌های ضد هوایی گروه‌های مقاومت به‌دلیل مقابله با حملات بامدادی رژیم صهیونیستی، گفت این تهاجم بر کارنامه جنایات این رژیم علیه مردم فلسطین اضافه کرد.
قاسم با صدور بیانیه‌ای گفت: «هدف قرار دادن برخی نقاط و اراضی کشاورزی در نوار غزه توسط دشمن صهیونیستی، تجاوزی است که بر کارنامه جنایات این رژیم علیه مردم ما اضافه کرد».
در این میان ایوب القر وزیر پیشین رژیم صهیونیستی مدعی شد، زمان آن رسیده که «اسماعیل هنیه» پیش فرماندهان شهید حماس فرستاده شود. در همین حال همزمان با بمباران برخی نقاط نوار غزه، منابع فلسطینی از شلیک راکت «سام ۷» مقاومت به برای هدف قرار دادن بالگردهای مهاجم رژیم صهیونیستی خبر دادند.
کد مطلب: 121123
 
Share/Save/Bookmark