میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست گزارش
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۰
 
 
برنامه پر و پیمان روز دانشجو
برنامه پر و پیمان روز دانشجو
 
همزمان با ۱۶ آذر روز دانشجو، مسئولان و شخصیت‌های مختلف سیاسی در دانشگاهها حضور می‌یابند.
همه‌ساله همزمان با ۱۶ آذر روز دانشجو، مسئولان و شخصیت‌های مختلف سیاسی با حضور در جمع دانشجویان ضمن پاسخگویی به سؤالات آنها، روز دانشجو و دانشگاه را گرامی می‌دارند.
هرچند طی دو سال اخیر به‌دلیل شیوع بیماری کرونا برگزاری نشست‌های دانشجویی با حضور جمعیت انبوه دانشجویی در روز دانشجو کمرنگ شده بود اما امسال با توجه به بهبود وضعیت کشور دانشگاهها و تشکل‌های دانشجویی برنامه‌های مختلفی را با حضور مسئولان برنامه‌ریزی کردند.
در این گزارش به برخی از برنامه‌های اعلام‌شده توسط دانشگاهها و تشکل‌های دانشجویی که با حضور مسئولان در روز دانشجو برگزار می‌شود، اشاره شده است.
آیین بزرگداشت روز دانشجو با عنوان «صریح، شفاف، دانشجویی» با حضور حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ساعت ۱۰ صبح روز ۱۶ آذر به‌همت بسیج دانشجویی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه، نیز روز دوشنبه ۱۵ آذر میزبان جمعی از نمایندگان دانشجویی در دفتر قوه قضائیه خواهد بود.
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی نیز ساعت ۹ دوشنبه ۱۵ آذر در دانشگاه شهید بهشتی حضور می‌یابد.
علیرضا زاکانی، شهردار تهران، ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ۱۶ آذر در جمع دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس حاضر می‌شود.
دانشگاه علامه طباطبایی روز ۱۶ آذر، میزبان پدر و مادر شهید «ابراهیم قائمی»، شهید تازه‌شناسایی‌شده مدفون در این این دانشگاه پس از ۳۹ سال گمنامی خواهد بود.
همچنین بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی ساعت ۱۰ روز ۱۶ آذر نشستی را با حضور معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در حوزه زنان برگزار خواهد کرد.
حجت‌الاسلام منتظری، دادستان‌کل کشور، ساعت ۱۴ فردا دوشنبه ۱۵ آذر در واحد تهران جنوب دانشگاه آزاد اسلامی به سؤالات دانشجویان پاسخ می دهد.
محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۷ آذر در دانشگاه شهید بهشتی حضور می‌یابد.
همچنین کنگره شهدای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران صبح روز سه‌شنبه ۱۶ آذر با حضور رئیس بنیاد شهید، سردار فدوی، جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران و رئیس دانشگاه آزاد در واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد برگزار می‌شود.تسنیم
کد مطلب: 120746
 
Share/Save/Bookmark