میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۲۵
 
 
مهر 30درصد به مسافران اتوبوس پایتخت اضافه شد
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: در مهرماه 30 درصد به میزان مسافران و جابه جایی های اتوبوسرانی افزوده شده است.
به گزارش سياست روز، حسین بیژنی ادامه داد: میزان جابه جایی اتوبوسرانی در ایام معمولی سال حدود چهار میلیون و 200 هزار نفر در روز است که با آغاز سال تحصیلی جدید و سفرهای آموزشی میزان جابه جایی مسافران با اتوبوس حدود 30 درصد افزایش داشت.
وی تصریح کرد: ما تمام ظرفیت و توان خود را برای خدمات رسانی به شهروندان در مهرماه به کارگرفته ایم و علاوه بر افزایش ساعت کاری رانندگان در این ایام تلاش کرده ایم هیچ اتوبوسی بی دلیل از رده خارج کند.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه ادامه داد: در مهرماه میزان مسافران خطوط تندرو نیز افزایش قابل ملاحظه ای داشته است.
وی در مورد وضعیت ناوگان اتوبوسرانی گفت: تنها برای حفظ وضعیت موجود باید سالانه هزار دستگاه اتوبوس وارد شهر تهران شود اما سال گذشته اتوبوس جدیدی تحویل نگرفتیم و امسال نیز تاکنون 200 دستگاه اتوبوس به تهران اختصاص یافته که امیدواریم با توجه به افزایش تقاضای سفر با اتوبوس و شرایط و مشکلات پیش روی اتوبوسرانی، امسال حداقل هزار دستگاه اتوبوس به تهران تحویل داده شود.
کد مطلب: 50517
 
Share/Save/Bookmark