میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۳۸
 
 
جام‌های جهانی 2018 و 2022 به روسیه و قطر رسید
جام جهانی 2018 در روسیه خواهد بود. اما در میان شگفتی جهانیان، قطرکشور کوچک اما نفت خیز حاشیه خلیج فارس به لطف لابی های محمد بن همام و پول فراوانش توانست با کسب اکثریت مطلق آرا میزبان جام جهانی 2022 شود. آنها توانستند برای اولین بار میزبانی جام جهانی را برای خاورمیانه بدست آوردند. قطر برای ميزبانی این بازی ها 5 استادیوم بی نظیر می سازد و دمای هوا را برای بازی ها نزدیک به 10 درجه در زمان مسابقات پایین می آورد.
کشورهای استرالیا، ژاپن، آمریکا، کره جنوبی و قطر کاندیداهای میزبانی جام جهانی 2022 بودند که در نهایت آمریکا و قطر به مرحله نهایی رسیدند و قطر به عنوان گزینه نهائی معرفی شد.
بلافاصله باراک اوباما با یک تفسیر خشک نسبت به اين انتخاب واکنش نشان ‌داد: "رای اشتباه!" آمریکا که پیش از این از میزبانی المپیک 2016 رد شده بود دومین بداقبالی خود را دریافت می‌کند.
کمیته اجرایی فیفا کشور روسیه را نیز برای میزبانی 2018 انتخاب کرد. اسپانیا و پرتغال (به صورت مشترک)، بلژیک و هلند (به صورت مشترک)، انگلیس و روسیه برای میزبانی جام جهانی 2018 تلاش کردند که در نهایت سپ پلاتر نام روسیه را به عنوان میزبان نهایی اعلام کرد.
در اینجا می توانید تصاویر ورزشگاه های قطر برای میزبانی جام جهانی را ملاحظه کنید.البته قابل ذکر است که این تصاویر ماکت ورزشگاه هایی است که این کشور عربی برای میزبانی این رقابتها دردست احداث دارد.
کد مطلب: 53307
 
Share/Save/Bookmark