میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۴
 
 
لطیفی با مهر مطرح کرد؛
چرا ساخت سریال «شهید بروجردی» را پذیرفتم؟
بازیگر برایم ملاک نیست
محمدحسین لطیفی با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی و داستان زندگی شهید محمد بروجردی، ابراز امیدواری کرد که این پروژه تبدیل به سریالی متمایز نسبت به دیگر تولیدات مرتبط با شهدا شود.
محمدحسین لطیفی کارگردان سینما و تلویزیون که این روزها قرار است کارگردانی سریالی درباره شهید بروجردی را بر عهده داشته باشد، درباره این مجموعه که این روزها در مرحله پیش تولید است بیان کرد: من اخیراً کتابی به نام «محمد؛ مسیح کردستان» خواندم که تیتر بسیار زیبایی داشت و شخصیت شهید بروجردی در این کتاب برایم بسیار جذاب بود. وی ادامه داد: روح بزرگ این شهید و حتی نوع برخوردش با دشمن یعنی کسی که مقابل شما قرار گرفته بسیار عجیب است. حضور در جنگ برای ایشان طبق رویه مولا علی (ع) است که کمترین میزان کشته برایش ملاک است و نه به هر قیمتی شهید شدن.
کارگردان «سفر سبز» درباره جذابیت‌های درام شهید بروجردی اظهار کرد: این فرد از لرستان به سمت تهران می‌آید زندگی این انسان در زمان جنگ که کشور خیلی شرایط پیچیده‌ای دارد بسیار جذاب است.
وی که پیش از این پیشنهادهای مختلفی برای ساخت سریال درباره شهدا داشته است، گفت: شاید ساخت سریال خیلی از شهدا را به من می‌گفتند قبول نمی‌کردم کمااینکه پیش از این هم قبول نکردم. اما این کار برایم متفاوت بود و بسیار برنامه‌ریزی‌های خوبی با حامد عنقا تهیه‌کننده سریال برایش انجام شده است. امیدوارم بتوان این فکرها را محقق کرد تا اندکی کار متمایزی انجام دهیم.
لطیفی درباره بازیگران این سریال و اینکه مشکل بودجه یا حضور چهره‌ها را خواهند داشت یا خیر هم گفت: به لحاظ استراتژی‌ای که با حامد عنقا داریم، دچار مشکل نمی‌شویم. برای کاری مثل سریال شهید بروجردی برای من بازیگر ملاک نیست. مثلاً فلانی بیاید فلان نقش را بازی کند که سریال من دیده شود؟ من هیچ وقت نمی‌خواهم این کار اینگونه دیده شود.مهر
کد مطلب: 121223
 
Share/Save/Bookmark