میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵
 
 
اسماعیلی در حاشیه جلسه هیات دولت خبر داد
دستور رئیس جمهور بر اولویت به برنامه های هنری در سعدآباد
دستور رئیس جمهور بر اولویت به برنامه های هنری در سعدآباد
 
وزیر فرهنگ در حاشیه جلسه امروز هیات دولت از دستور اکید رئیس جمهور در اولویت دادن به اجرای برنامه های هنری در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در صورت تداخل با برنامه های دیگر خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی درباره ادامه اجرای برنامه های هنری در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، گفت: در حال حاضر ما اجراهایی در محوطه سعدآباد داریم که در هفته های قبل به دلیل تعدد رفت و آمد روسای کشورهای خارجی و برنامه هایی که داشتند، در برخی شب ها دچار تعطیلی می شد.

وی تصریح کرد: این نکته را به رئیس جمهورعرض کردم و ایشان دستور دادند که اولویت با برنامه ای است که مردم بلیت آن را تهیه خریداری کرده اند و چند هزار نفر هر شب با ذوق و شوق به سعد آباد می آیند، بنابراین دستور دادند برنامه ها را طوری تنظیم کنید که حتی یک مورد هم موجب تعطیلی برنامه هنری نشود.

رئیس شورای هنر تاکید کرد: به همین دلیل هفته گذشته که یکی از روسای کشورها در تهران حضور داشت و این مشکل پیش آمد، بلافاصله با همکاری دفتر آقای رئیس جمهور ساعات کار و ملاقات ها به نحوی تغییر داده شد که آن برنامه بدون حاشیه اجرا شد و برنامه های مردم برای حضور در برنامه های هنری مجموعه سعدآباد لغو نشد و همه چندهزار نفر نیز در این مجموعه فرهنگی برنامه را تماشا کردند.

کد مطلب: 123159
 
Share/Save/Bookmark