داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۰۳
 
 
رازگشايي جنايت با آگهي قلابي استخدام
زن و شوهري كه با پخش آ‌گهي استخدام ، دختر جوياي كار را به دخمه خود كشاندند و وي را قرباني دستبرد به طلاهايش كردند بازداشت شدند.
به گزارش خبرنگار ما، مرد سالخورده اي هفتم دي 89 به اداره آگاهي ورامين رفت و كمك خواست.اين پدر با صداي لرزان گفت: دخترم براي يافتن كار از خانه به بيرون رفت اما ديگر برنگشت.مي‌ترسم بلايي بر سرش آمده باشد، به دادم برسيد.با اطلاعاتي كه مرد پريشان احوال به پليس ارايه داد تلاش براي كشف كليد معما آغاز شد.كارآگاهان در تحقيق ميداني به يك آگهي استخدام رسيدند كه در سطح ورامين به صورت خانه به خانه پخش شده بود.
با به دست آمدن آگهي موردنظر ، اين فرضيه قوت گرفت كه ممكن است «سوسن» براي يافتن كار به نشاني درج‌ شده در آن رفته باشد. بدين‌ترتيب مشخص شد شماره تلفن مندرج در آگهي ، مربوط به يك كارگاه متروك است.با اين سرنخ ، پليس به انبار متروك كه در يكي از روستاهاي اطراف ورامين قرار دارد بود رفت و به بازرسي پرداخت.ماموران در آنجا با يك زن جوان به نام «بنفشه» رو به ‌رو شدند و وي كه ابتدا خود را بي گناه نشان مي داد در بازجويي ها لب به بيان حقيقت گشود.
«بنفشه» به كشتن دختر جوياي كار با همدستي شوهرش «جمشيد» اعتراف كرد و گفت : طبق نقشه ، آگهي استخدام را در شهر پخش كردييم.سپس «سوسن» به كارگاه متروك آمد و او را با خوراندن قرص‌هاي خواب‌آور بيهوش كرديم.من و شوهرم طلاهاي دختر تنها را دزديديم ، او را كشتيم و جنازه‌اش را مثله كرديم تا كسي او را پيدا نكند.به دنبال افشاي اين راز تلخ «جمشيد» نيز هنگام فرار روي پشت‌بام به زانو درآمد و جرم هايش را گردن گرفت. تحقيق جامع‌تر پليس آگاهي استان تهران براي برملا شدن ساير جرم‌هاي احتمالي زن و شوهر بي رحم ادامه دارد.
کد مطلب: 55497
 
Share/Save/Bookmark