میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۷
 
 
پرداخت منظم حقوق و امنیت شغلی مهمترین نگرانی کارجویان
پرداخت منظم حقوق و امنیت شغلی مهمترین نگرانی کارجویان
 
بر اساس گفته‌های کارجویان، پرداخت منظم حقوق و امنیت شغلی مهمترین معیار انتخاب شغل برای آنها است. به طورکلی آنها معقتد بودند شرکت‌های کوچک و نوپا نمی‌توانند کارجو را نسبت به تداوم فعالیت مطمئن کنند و آنها دائم نگران تعطیلی یا ورشکستگی یا سقوط شرکت هستند اما در مجموعه‌های بزرگ و با سابقه‌ای همچون کروز خیال کارجو از این مسائل راحت است.

نمایشگاه کار، فرصتی آشنایی کروز و کارجویان بود
در این دوره از حضور شرکت صنایع تولیدی کروز فرصتی فراهم شد تا متقاضیان کار به صورت مستقیم و بدون واسطه، با مدیران و کارشناسان جذب و استخدام شرکت دیدار و گفت‌وگو کنند.
حضور در این نمایشگاه برای کارجویان رایگان بود و متقاضیان توانستند در روز‌های چهارشنبه ۵ بهمن تا جمعه ۷ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۷ عصر در مرکز نمایشگاهی برج میلاد با مدیران سازمان‌ها ملاقات کردند.
در تازه‌ترین ارزیابی پانصد شرکت برتر ایران، شرکت صنایع تولیدی کروز در بخش قطعات خودرو رتبه اول را در بین شرکت‌های سازنده قطعات خودرویی از آن خود کرده است. این شرکت در بین وسایل نقلیه و قطعات خودرو، پس از ایران خودرو، سایپا و گروه بهمن، رتبه چهارم را به خود اختصاص داد.
نقش‌آفرینی در داخلی‌سازی قطعات، توسعه کارآفرینی و اشتغال‌زایی برای ۱۲هزار و ۸۰۰ نفر، اثرگذاری در افزایش تولید داخل، سودآوری، ایفای نقش مسوولیت‌های اجتماعی، صادرات‌گرا بودن، مشتری‌محوری، استفاده از فناوری و نوآوری در کسب و کار و توسعه بهره‌وری، دلایل کسب این رتبه برای کروز بوده است.
در این ارزیابی شرکت‌های برتر بر اساس ۳۳ شاخص همچون «بیشترین فروش»، «بیشترین سودآوری»، «بالاترین ارزش بازار»، «بالاترین ارزش افزوده»، «بیشترین دارایی»، «بالاترین اشتغال‌زایی»، «بهره‌وری کل عوامل» و… معرفی می‌شوند که هر ساله این ارزیابی بین ۵۰۰ شرکت برتر انجام می‌گیرد.
شرکت صنایع تولیدی کروز با داشتن بیش از با بیش از ۱۳ هزار پرسنل که حدود ۷۰درصد آن را بانوان تشکیل می‌دهند توانسته نقشی از اثر گذار در ایجاد اشتغال کشور ایفا کند.
کد مطلب: 125095
 
Share/Save/Bookmark