میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۲
 
 
رئیس مجلس شورای اسلامی
روحیه ضدصهیونیستی در بین ملت‌های مسلمان در حال گسترش است
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مقاومت‌ اسلامی و روحیه ضدصهیونیستی در بین ملت‌های مسلمان روز به روز در حال گسترش و هم‌افزایی می‌باشد.
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی حملات نظامی به نوار غزه و ترور فرماندهان مقاومت اسلامی فلسطین را محکوم کرد.
متن این پیام بدین شرح است:
رژیم نامشروع، ضدبشری و کودک‌کش صهیونیستی در پی تشدید ناکامی‌ها و ناتوانی در مواجهه با مقاومت امت اسلام، با انجام جنایت جدید در حمله نظامی به مناطق نوار غزه و ترور فرماندهان مقاومت اسلامی فلسطین در سایه حمایت آمریکا و دیگر دولت‌های ضدبشری بار دیگر چهره سفاک و خصلت جنایت‌پیشگی و تجاوزگری خود و حامیانشان را به نمایش گذاشت.
ملت مظلوم فلسطین و امت اسلامی بی‌تردید این جنایت بی‌شرمانه را که در ایام‌ سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله علیه‌السلام رخ داد و باعث شهادت و مجروحیت جمعی از مردم بی‌دفاع شد را بی‌پاسخ نگذاشته و با اقدام متقابل متکی بر وحدت کامل همه گروه‌های فلسطینی، شکست دیگری را بر نظامیان این رژیم و حامیان آن‌ها رقم خواهند زد.
ملت مظلوم فلسطین در طول سال‌های مقاومت ثابت کرده‌اند هیچ‌گاه تسلیم این‌گونه اقدامات از سوی استکبار جهانی و رژیم غاصب و اشغالگر قدس نخواهند شد و‌ جهانیان بدانند نقشه موهوم به عادی‌سازی روابط و خط سازش برخی کشورهای منطقه با رژیم منحوس صهیونیستی هیچ تضمینی در امنیت رژیم اسراییل نخواهد داشت.
مقاومت‌ اسلامی و روحیه ضد صهیونیستی در بین ملت‌های مسلمان روز به روز در حال گسترش و هم‌افزایی می‌باشد و دشمنان کوردل بدانند آتش یورش رزمندگان جبهه مقاومت بر سر اشغالگران سرزمین فلسطین فرود خواهد آمد.
امت اسلامی به ویژه ملت سلحشور ایران همچون گذشته از آرمان آزادی قدس شریف و تشکیل دولت فلسطین با مشارکت آحاد مردم این منطقه حمایت کرده و از مجامع جهانی، سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی حقوق بشری می‌خواهد دربرابر جنایات صهیونیست‌ها و احقاق حقوق ملت فلسطین، به وظایف انسانی خویش متعهد باشند و با سکوت خود منفعلانه رفتار نکنند.
ضمن تجلیل از تمامی شهدای محور مقاومت، فرماندهان و مجاهدان سرافراز فلسطین و جنبش جهاد اسلامی به‌ویژه شهدای حملات اخیر، شهیدان "خالد منصور"، "تیسیر الجعبری" و "رافت الزاملی"، تردیدی نیست این شهادت‌ها، بشارت وعده الهی در تحقق نصرت و پیروزی و آزادی قدس شریف و سرزمین مقدس فلسطین بوده و با نابودی دشمنان جلوه خواهد یافت.
کد مطلب: 123466
 
Share/Save/Bookmark