میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰
 
 
صریح با نمایندگان پارلمان اتحادیه اروپا
تلاش شما برای تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران باعث شد تا جهت تبیین آنچه که...
صریح با نمایندگان پارلمان اتحادیه اروپا
 
تلاش شما برای تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران باعث شد تا جهت تبیین آنچه که پارلمان اتحادیه اروپا از آن آگاهی ندارد گام برداریم.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول فعالیت خود از اوایل پیروزی انقلاب تاکنون نه تنها دست به اقدام تروریستی نزده بلکه خود قربانی ترور و تروریسم بوده است.
بزرگترین ترور قرن علیه سپاه انجام شد و فرمانده ارشد آن به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی به دستور رئیس جمهور پیشین آمریکا دونالد ترامپ در یک اقدام تروریستی به همراه ابو مهدی مهندس به شهادت رسید.
اما آنچه که مسلم است، جنایاتی است که رژیم پهلوی پیش از انقلاب و منافقین (مجاهدین خلق)پس از انقلاب اسلامی مرتکب شده‌اند که افکار عمومی جهان به ویژه شما در جایگاه نمایندگی پارلمان اروپا از آگاه نیستید.
رژیم پهلوی در طول سلطنت خود جنایاتی را در ایران مرتکب شده است که اگر به آنها اشاره شود و اسناد و مدارک آن به شمار نمایندگان اروپا ارائه شود، از خواب بیدار خواهید شد و چه بسا دیدگاه منفی شما علیه ایران تغییر کند. رژیم پهلوی در ۱۷ شهریور ۱۳۵۷ در میدان ژاله صدها تن از مردم معترض را قتل عام کرد که اسناد و مدارک، عکس‌ها و فیلم‌های آن موجود است. انقلابیون در زندان‌های دوران شاه تحت شدیدترین شکنجه‌ها قرار داشتند که هنوز بازماندگان آن در قید حیات هستند و می‌توانید بیایید و با آنها گفت و گو کنید.
جنایتی که پهلوی در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ در قم و تهران مرتکب شد بر کسی پوشیده نیست.
زندان‌های رژیم پهلوی مملو از زندانیانی بود که زیر شکنجه‌‌های عوامل رژیم کشته می شدند.کافی است برای آگاه شدن از آنچه که بر سر مردم ایران در دوران سلطنت پهلوی رفته در اینترنت جستجو کنید و به اسناد و مدارک لازم در این زمینه دست یابید.
در کنار جنایاتی که پهلوی مرتکب شد، منافقین (مجاهدین خلق) وجود دارند که پس از انقلاب اسلامی، جنایات بسیاری را علیه مردم و مسئولان ایران مرتکب شدند.
ایران و مردم آن قربانی ترور و تروریسم هستند اما هیچگاه از سوی مدعیان حقوق بشر در غرب حمایت نشدند بلکه تروریست‌ها و آنهایی که علیه مردم ایران جنایت کرده بودند، در خاک کشورهای اروپایی و آمریکا جا داده شدند.
مجاهدین خلق که بیش از ۱۷ هزار تن از مردم ایران و مسئولان را در اقدامات تروریستی به شهادت رسانده اکنون پایگاه اصلی خود را در پاریس پایتخت فرانسه برپا کرده و از حمایت‌های دولت فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی برخوردار است.
آیا می دانید که رئیس جمهور و نخست وزیر ایران محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر به دست مجاهدین خلق ترور و به شهادت رسیدند؟ آیا می دانید محمد حسینی بهشتی از چهره‌های معروف و مردمی انقلاب به همراه بیش از ۷۰ تن دیگر در عملیات بمب گذاری به دست مجاهدین خلق به شهادت رسیدند؟
شما نمایندگان پارلمان اروپا تاریخ دوران جنگ عراق علیه ایران را مرور کنید تا متوجه شوید که برخی دولت‌های اروپایی مانند آلمان، فرانسه، انگلیس و... چه کمک‌های نظامی و تسلیحاتی به صدام کردند تا هر چه بیشتر مردم ایران را قتل عام کند. سلاح‌های شیمیایی اهدایی اروپا و خاصه آلمان به رژیم صدام را می توان کتمان کرد؟
همین مجاهدین خلق پس از پذیرش قطعنامه از سوی ایران، در عملیاتی با نام فروغ جاویدان با حمایت ارتش صدام به ایران حمله کردند و در استان کرمانشاه و شهرهای قصر شیرین، اسلام آباد و دیگر شهرهای استان جنایات فجیعی کردند.
این تنها نمونه‌هایی از آن جنایاتی است که رژیم پهلوی و گروه مجاهدین خلق علیه ایران و مردم آن مرتکب شده‌اند که دولت‌های برخی از کشورهای اروپایی هم در آن دست داشته‌اند، حداقل اگر دین ندارید آزاده باشید، اما دین هم دارید، آیا آموزه‌های حضرت مسیح و موسی که پیرو آنها هستید برای شما اهمیت دارد؟

نویسنده: محمد صفری
کد مطلب: 125086
 
Share/Save/Bookmark