میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۴
 
 
فرمانده کل سپاه:
تا رفع کامل خسارت‌های سیل در کنار مردم می‌مانیم
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه همه امکانات سپاه برای بازسازی، ترمیم، مرمت و تجهیز ضروریات خانه‌های سیل‌زدگان بسیج می‌شود، گفت: سپاه همراه و همیار مردم است و تا رفع کامل خسارت‌های سیل در کنار مردم سیل‌زده خواهد ایستاد و تا بهبود شرایط و رفع مشکلات ناشی از سیل، این مناطق را ترک نخواهد کرد.
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی به همراه دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه یکشنبه (۱۹ دی ماه) در بازدید سرزده از مناطق سیل زده میناب، چابهار و کنارک، از نزدیک در جریان روند اقدامات و فعالیت‌ها در امداد رسانی به هموطنان سیل زده قرار گرفت. وی در جریان این بازدید با تقدیر از اقدامات نیروی دریایی سپاه، سپاه‌های استانی، بسیج و گروه‌های جهادی در یاری رساندن به هموطنان، بر تداوم کمک رسانی تا عادی شدن کامل اوضاع تأکید کرد.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه همه امکانات سپاه برای بازسازی، ترمیم، مرمت و تجهیز ضروریات خانه‌های سیل زدگان بسیج می‌شود، گفت: سپاه همراه و همیار مردم است و تا رفع کامل خسارت‌های سیل در کنار مردم سیل‌زده خواهد ایستاد و تا بهبود شرایط و رفع مشکلات ناشی از سیل، این مناطق را ترک نخواهد کرد.
وی افزود: با بارش‌های مجدد امکان دارد مردم دوباره دچار مشکلاتی بشوند؛ شب‌ها سرد است قرارگاه‌های تشکیل شده سپاه با فراهم کردن وسایل گرمایشی کمک کنند تا مردم اذیت نشوند و شرایط رو به بهبودی و آرامش برود.
فرمانده کل سپاه در ادامه اظهار کرد: در عین حال بایستی شرایط را برای یک زندگی دائمی خوب فراهم کنیم. فعلا به فضل الهی امدادرسانی جریان دارد و همه دستگاه‌ها بسیج شده‌اند و وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهند.
سرلشکر سلامی عنوان کرد: نیروی دریایی سپاه، سپاه امام سجاد (ع)، قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)، گروه‌های جهادی، ارتش و سایر نهاد‌ها در حال خدمت‌رسانی هستند.
فرمانده کل سپاه در ادامه ابراز داشت: مردم عزیز اصلأ نگران نباشند ما تا آخر پای این مردم نجیب می‌ایستیم و اینجا را ترک نمی‌کنیم تا شرایط به ماقبل و بهتر از قبل برگردد و این مهم نیازمند عزم جدی همه دستگاه‌ها است.سپاه نیوز
کد مطلب: 121215
 
Share/Save/Bookmark