میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۲ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۴۳
 
 
صدور کارت هوشمند معافیت از هفته نیروی انتظامی
معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی گفت: برنامه ملاقات مردمی در هفته نیروی انتظامی، همه‌ روزه در سازمان وظیفه عمومی ناجا برگزار می‌شود.
سرهنگ واعظی‌نژاد اظهار کرد: جلسات ملاقات مردمی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در سازمان وظیفه عمومی ناجا از 10 تا 16 مهرماه و از ساعت 9 تا 12 با حضور سردار صدرسادات ـ رییس سازمان وظیفه عمومی ـ و معاونانش برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: متقاضیان و مشمولان وظیفه عمومی می‌توانند برای رسیدگی به مشکلات خود در این ایام به این سازمان مراجعه کنند.
واعظی‌نژاد افزود: در هفته ناجا، ثبت درخواست اولیه مشمولان با موضوع اعزام و انواع معافیت‌ها در سازمان وظیفه عمومی به صورت رایگان انجام می‌شود این درحالی است که در روزهای عادی مشمولان برای ثبت تقاضا ‌باید با مراجعه به دفاتر پلیس +10 مبلغ 5هزارتومان پردازند.
به گزارش ايسنا وی در ادامه از راه‌اندازی سامانه تلفن گویا مرکز مشاوره سازمان وظیفه عمومی ناجا در هفته نیروی انتظامی خبرداد، افزود: سامانه تلفن گویا مرکز مشاوره سازمان وظیفه عمومی در هفته نیروی انتظامی به صورت آزمایشی راه‌اندازی خواهد شد که تلفن این مرکز در آینده اعلام می‌شود.
واعظی‌نژاد با اشاره به اینکه در هفته نیروی انتظامی سایر کارت‌های معافیت‌های سربازی به صورت کارت هوشمند صادر می‌شود، افزود: از دو ماه پیش تنها کارت معافیت سه برادری به صورت هوشمند صادر می‌شد که بر این اساس تاکنون حدود 400 هزار کارت هوشمند معافیت سه برادری صادر شده است.
واعظی‌نژاد ادامه داد: با توجه به حجم مراجعات و سهولت رسیدگی به مشمولان دو شعبه وظیفه عمومی تهران بزرگ که در حال حاضر در سازمان وظیفه عمومی مستقر است به صورت مجزا در شهر ری و غرب تهران راه‌اندازی می‌شود.
معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا ارائه خدماتی همچون راهنمایی و مشاوره تخصصی، خدمات پزشکی به مشمولان شامل معاینه اولیه، واکسیناسیون و تشکیل جلسات شورای پزشکی را از جمله برنامه‌های سازمان وظیفه عمومی در هفته نیروی انتظامی عنوان کرد.
کد مطلب: 50294
 
Share/Save/Bookmark