از بز تا کودکان کار

شهردار یکی از شهرهای کشور در یک اقدام غیورمندانه و جانفشانانه و مبتکرانه و خیلی چیزهای دیگر چند کودک کار را به عنوان رانتخواران و اختلاسگران

2 بهمن 1396 ساعت 9:48


شهردار یکی از شهرهای کشور در یک اقدام غیورمندانه و جانفشانانه و مبتکرانه و خیلی چیزهای دیگر چند کودک کار را به عنوان رانتخواران و اختلاسگران بزرگ معرفی کرد و با انتشار عکس آنان از مردم خواست که فریب این خاوری ها ( ببخشید فریب این کودکان کار) را نخورند.
راستش ما تا چند ماه پیش فکر می کردیم یک "بز" عامل اصلی اختلاس چند ده هزار میلیاردی است اما بعد فهمیدیم "ب" اسم کوچک و "ز" هم اسم فامیلی نامبرده ست و این وصله ها به بزهای بینوا نمی چسبد.
در همین راستا پیشنهاد می کنم شهرداران شهرهای دیگر هم کودکان کار، واکسی ها ، دستفروش ها و اقشار آسیب پذیر دیگر را به عنوان مجرمان بالفطره دستگیر کرده و آبرو و حیثیت شان را ببرند تا آنها یاد بگیرند در کشوری که روی میلیاردها بشکه نفت خوابیده ، حق ندارند فقیر باشند.
فلذا در همین راستا به استاندار محترم... پیشنهاد می کنیم از این مدیر لایق و مبتکر به نحو احسن قدردانی کرده و مقادیری علوفه تر و تازه نیز به بزهای شخصی ایشان اهدا کرده تا شاید گوشه ای از خلاقیت ایشان مورد تقدیر قرار بگیرد.
بعد از تحریر: از شهردار شهر "ب" که این چند آبنبات فروش خطرناک و تروریست اقتصادی را دستگیر کرده ممنونیم و امیدواریم آن چند نفری که صندوق صدقات را خالی می کنند هم دستگیر بشوند تا ریشه فساد در کشور بخشکد.


کد مطلب: 102893

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcaoun6e49nwa1.k5k4.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir