این چه نوع خدمتگزاری برای مردم است؟!

هنوز مردم از شوک حرف‌های عجیب و غریب کاندیداها در برنامه‌های سیما فارغ نشدند که صدای دعوای مسئولان برای تصاحب...

7 خرداد 1396 ساعت 21:52


هنوز مردم از شوک حرف‌های عجیب و غریب کاندیداها در برنامه‌های سیما فارغ نشدند که صدای دعوای مسئولان برای تصاحب پست ریاست مجلس شنیده می‌شود. یکی مدرک رو می‌کند آن یکی خط قرمز تعیین می‌کند و بیچاره مردمی که عده‌ای برای نوکری‌شان این همه بر سر و کله هم می‌زند.
حق بدید به مردم که وقتی دعواهای سیاسی و جدی شما را برای نشستن روی صندلی مشاهده می‌کنند، وقتی بریز و بپاش‌های عجیب و غریبتان را می‌بینند که این هزینه‌ها هیچ انطباقی با کل درآمدی که از برعهده گرفتن منصب کسب خواهید کرد ندارد به شما شک کنند که این همه دعوا و بریز و بپاش برای نوکری آنها باشد.
حق بدهید به مردم که کمی عقب بکشند و نسبت به شما و کارهایتان شک کنند و در انتخابات به دستور رهبری لبیک گفته و صف بکشند اما در انتخاب مسئولانشان تردید کنند.
الان زمانی است که مسئولان باید اعتماد از دست رفته را جبران کرده و فکری به حال مردمی که بعد از این می‌خواهند به مسئولانشان به چشم خدمتگزار نگاه کنند داشته باشند. الان زمانی است که مردم نیاز دارند باور کنند مسئولان برای نوکری و خدمتگزاریشان با هم رقابت می‌کردند نه تصاحب مال و منال و رانت. آقایان مردم که بارها و بارها ارادتشان را به حکومت اسلامی و رهبری معظم انقلاب ثابت کرده‌‌اند یادتان باشد اگر از شما رفتار خلاف جهت این دو اصل مهم را ببینند کنارتان می‌گذارند و به دره فراموشی سپرده خواهید شد پس تا دیر نشده به آنها ثابت کنید که تلاشتان برای رضای خدا و خدمت به مردم است نه احیانا چپاول اموال آنها!
اگر با همین رویه بخواهید پیش روید باور کنید که مردم از شما نخواهند پذیرفت که برای خدمتگزاری یا به اصطلاح خودمانی نوکری‌شان اینطور با هم در رسیدن به پست‌ها مسابقه گذاشته‌اید، لطفا کمی آرام‌تر و منطقی‌تر رفتار کنید و در محاسباتتان مردم را هم ببینید تا خدای نکرده شما را از چارچوب حکومت اسلامی بیرون نکنند و روسیاه نشوید. 

سوشیانت آسمانی


کد مطلب: 99473

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcbfab9.rhb9zpiuur.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir