همزمان با چهل سالگی رسانه های انقلاب اسلامی انجام می شود؛

برگزاری نشست هم اندیشی مدیران شاخص رسانه به منظور توسعه جامع و هدفمند رسانه ها

24 مرداد 1397 ساعت 2:25


همزمان با چهل سالگی رسانه های انقلاب اسلامی نشست هم اندیشی صاحبنظران ،اساتید و مدیران شاخص رسانه با هدف ارایه نقطه نظرات موثر در جهت توسعه جامع و هدفمند رسانه ها و همچنین انسجام بیشتر جامعه در دهه های آینده ،در تاریخ ۳۰ مرداد ماه ۹۷ برگزار می شود.
دکتر حمید رضا حسینی دانا، دبیر انجمن مدیریت رسانه و ارتباطات با بیان اینکه تحولات فضا- مکان و فلسفه کاربرد و محتوای رسانه ، موجب تغییرات وسیع در فرهنگ عمومی و شئونات اقتصادی،اجتماعی و حتی ساسی جامعه خواهد شد ؛گفت:بررسی تحولات و تاثیرات رسانه ها در ۴۰ سال اخیر نشان می دهد که در طول این سالها،ابعاد رسالت کلان رسانه های کشور همگام با تغییر فناوری ها و همچنین ادغام اهداف عقیدتی و توسعه ارزش‌های دینی و انقلابی با رسالت های اجتماعی-اقتصادی روز، راه را برای حرکت پرشتاب تر انقلاب اسلامی هموارتر کرده است.
وی افزود:در شرایط کنونی نیز ضرورت پرداختن به رسالت های فرهنگی و رفتارسازی های شایسته در ابعاد سیاسی، اقتصادی، بین‌المللی و فرهنگی-اجتماعی، نیاز به تغییرات دیگری را بیش از پیش نمایان ساخته است.
دبیر انجمن مدیریت رسانه و ارتباطات تصریح کرد : همزمان با چهل سالگی رسانه‌های انقلاب اسلامی در مردادماه ۹۷ از تمامی اندیشمندان، متخصصان و مدیران رسانه ها درخواست شده تا نقطه نظرات خود را برای کمک به توسعۀ جامع و هدفمند رسانه‌ها وهمچنین انسجام بیشتر جامعه در دهه های آینده مطرح کنند.
وی با بیان اینکه تعدادی از اساتید مطرح و مدیران شاخص رسانه ها به این درخواست لبیک گفته و آمادگی خود را جهت طرح مسائل مربوطه در نشست هم اندیشی ۳۰ مردادماه جاری اعلام کرده اند گفت: پیرو این استقبال ؛ این نشست از ساعت ۱۵ در سالن کنفرانس فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی واقع در میدان قبای تهران برگزار خواهد شد.
حسینی دانا در پایان از تمامی علاقمندان و متخصصان و صاحبان نظر دعوت کرد تا با مشارکت در این هم اندیشی، نقش سازنده خود را در تعالی رسانه‌های کشور و توسعه فضای رسانه ای آینده ایفا کنند.


کد مطلب: 105649

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcc0pqso2bqxe8.ala2.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir