هراس صهیونیست ها از انتقام گیری جبهه مقاومت بالا گرفت

نابودی اسرائیل، تاوان حماقت نتانیاهو

5 شهريور 1398 ساعت 21:49


نتانیاهو با تجاوزگری به خاک لبنان، عراق و سوریه و نیز بمباران غزه و تجاوز به کرانه باختری و قدس در حالی به دنبال کسب رای بوده که جهانیان اذعان دارند نابودی این رژیم تاوانی است که پای حماقت‌های نتانیاهو خواهد پرداخت.
در واکنش به تحرکات صهیونیست‌ها، میشل عون رییس جمهوری لبنان با محکوم کردن تجاوز پهپادی رژیم صهیونیستی به خاک این کشور تاکید کرد: این حملات اعلام جنگ به لبنان است و ما حق دفاع از خود را محفوظ می دانیم. تارنمای متعلق به دفتر سیاسی ریاست جمهوری لبنان نوشت، عون در دیدار با "یان کوبیچ" نماینده ویژه سازمان ملل در امور لبنان در دفتر خود تصریح کرد که اقدام صهیونیست ها مانند اعلام جنگ است و ما را برآن می دارد تا در برابر تجاوزها از خود دفاع کنیم. به نوشته این تارنما، عون دفاع از حاکمیت، استقلال و امنیت ملی لبنان را حق کشور خود دانست و بر آن تاکید کرد.عالی ترین مقام لبنان در ادامه با تاکید بر اینکه کشورش تهدید را از جانب هیچ طرفی نمی پذیرد، افزود: ملت لبنان ملتی صلح طلب است و به جنگ افروزی علاقه ای ندارد. رییس جمهوری لبنان افزود: ادامه حملات رژیم صهوینستی به لبنان و نقض آشکار قطعنامه های بین المللی، لبنان را ملزم به دفاع از خود می کند. از سوی دیگر حزب‌الله لبنان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که بر اساس بررسی‌ کارشناسان پهپادی که بامداد شنبه در جنوب بیروت سقوط کرد حامل مواد منفجر بوده و درصدد انجام عملیات بود. در این میان در جوسازی برگرفته از نگرانی شدید از پاسخ مقاومت، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با دعوت از دبیرکل حزب‌الله به آرامش بیشتر، مدعی شد که تل‌آویو می‌تواند از خود در برابر اقدامات ایران و حزب‌الله دفاع کند.
در حوزه مقاومت فلسطین، مسئول اطلاع‌رسانی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین اعلام کرد که حملات رژیم صهیونیستی به سوریه، عراق و لبنان، معادله نظامی را به صورت عملی تغییر نخواهد داد. یکی از اعضای ارشد جهاد اسلامی، مسؤولیت کامل حملات اخیر به سوریه و لبنان را بر عهده رژیم صهیونیستی دانست و تأکید کرد، این حملات بدون پاسخ باقی نخواهد ماند.


کد مطلب: 110546

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcee78zpjh8zni.b9bj.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir