برخی نمایندگان مجلس دهم سالی ۲ بار واکسن آنفلوآنزای رایگان می‌زدند

5 مهر 1399 ساعت 21:24


عضو هیأت‌رئیسه مجلس گفت:‌ برخی نمایندگان مجلس دهم سالی ۲ بار واکسن آنفلوآنزای رایگان می‌زدند و بهتر است برای شفاف‌سازی، لیستی از نمایندگان دریافت‌کننده این واکسن منتشر شود.
علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: برخی نمایندگان مجلس دهم در هر سال دو بار واکسن آنفلوآنزا در درمانگاه مجلس می زدند این در حالی است که آقایان کواکبیان و محمود صادقی نماینده دوره قبلی مجلس که به خرید واکسن آنفلوآنزا توسط بهداری مجلس یازدهم انتقاد می‌کنند در حالی که بایستی شفاف سازی کنند که تاکنون چند بار از این واکسن‌های رایگان در مجلس استفاده کرده‌اند؟ سلیمی گفت: ‌پرونده حضور نمایندگان مجلس که به بهداری مراجعه کرده و واکسن آنفلوآنزا در طول سالیان گذشته دریافت کرده‌اند مشخص و روشن است و بر اساس این آمارها برخی نمایندگان سالی دوباره واکسن آنفلوآنزا زده‌اند.
وی افزود: به نظر می رسد باید لیست نمایندگان مجلس دهم که سال‌های گذشته از این واکسن استفاده کردند برای شفاف سازی منتشر شود تا مردم بدانند چرا عده‌ای علیه مجلس یازدهم جوسازی می‌کنند. نماینده مردم محلات در مجلس در پایان گفت: برخی نمایندگان مجلس دهم در پایان دوره به دروغ اعلام کردند که به ویروس کرونا مبتلا شدند که گذشت زمان کذب بودن حرف‌شان را ثابت کردند.


کد مطلب: 115497

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdceon8zfjh8zei.b9bj.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir