سردار غیب‌پرور :

گله‌مندیم مسئولان از ظرفیت بسیج استفاده نمی‌کنند

20 شهريور 1397 ساعت 22:37


رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم صبحگاه رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در مشهد مقدس گفت: ما گله مندیم که مسئولان از ظرفیت بسیج استفاده نمی‌کنند، ولی مایوس نیستیم.
سردار غلامحسین غیب‌پرور افزود: از خداوند می‌خواهیم ما را جزء شیعیان حقیقی حضرت قرار دهد و مملکت اسلامی رادر مسیر پیشرفت و تعالی موفق بدارد.
وی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی مینیاتوری از عاشورای حسینی است، اظهار داشت: حرکت امام حسین (ع) برای همه ما گوشزدی بود که راه رشد در پناه دین خدا میسر است، ولی دشمن این پیام را نمی‌خواست بربتابد.
سردار غیب‌پرور تصریح کرد: وقتی هوای نفسانی غالب و کانون ثروت و قدرت در جامعه خودنمایی کند می‌توانند دست به دست هم دهند و تا جایی پیش روند که سبط پیامبر (ص) را به شهادت برسانند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه تأکید کرد: همه ائمه معصومین علیهم السلام نور واحد هستند، ولی همه در مظلومیت و غربت شهید شدند خدا هم به برکت اسلام، ملتی بیدار، امام عظیم الشأن و روحانیت ایران را تفضل فرمود.
وی با اشاره به اینکه ما نیازی به رستم و اسفندیار نداریم تا زمانی که برونسی و شوشتری و کاوه داریم؛ ادامه داد: قاطبه ملت ایران دلداده مکتب امام حسین (ع) هستند، ولی دشمن تمام قد در برابر انقلاب ایستاد وچه ددمنشی‌ها و توطئه‌هایی که علیه ما ایجاد نکرد.
وی افزود: روسیاهی آنروز از آن دشمنان ماست، آنان می‌خواستند چهل سالگی انقلاب محقق نشود، ولی امروز شاهد شکوفایی انقلاب در عمر چهل سالگی آن هستیم.
سردار غیب پرور با اشاره به اینکه در شرایط اقتصادی فعلی دولت می‌تواند از ظرفیت‌های عظیم بسیج در حل مشکلات استفاده کند، عنوان کرد: ما گله مندیم که مسئولان از ظرفیت بسیج استفاده نمی‌کنند، ولی مایوس نیستیم.
جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج گفت: وقتی قرار شد نام رزمایش انتخاب شود ذهن ما سراغ دفاع مقدس رفت. آن روز‌ها اعزام بزرگ سپاهیان محمد رسو الله (ص) صورت گرفت لذا خواستیم این رزمایش یاد آن اعزام بزرگ را زنده کند و نام رزمایش را همنام پیامبراکرم (ص) نهادیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: ما در پاسداری از انقلاب ذره‌ای تردید نداریم. فرمانده استان میان مردم می‌آید و مشکلات مردم را می‌شنود. این دوران سخت است، ولی می‌گذرد.
وی در انتها با اشاره به اینکه میدان‌های خطر زایشگاه فتح و ظفر است، خاطرنشان کرد: دشمن برای ما خط و نشان نکشد ما آمده ایم در این دوران راه مقدس امام حسین (ع) را با گام‌های محکم بپیماییم. انتهای این مسیر طولانی متصل به حکومت حضرت حجت (عج) است، لذا محکم باشیم و با زبان امید سخن بگوییم. میزان


کد مطلب: 105993

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdceon8zxjh87oi.b9bj.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir