میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۳
 
 
خجسته:
دولت روحانی از کنار مشکلات مردم به راحتی رد می‌شود

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: تیم اقتصادی دولت از کنار مشکلات مردم به صورت عادی و بی‌تفاوت رد می‌شوند که این موضوع باعث ناراحتی و عصبانیت مردم شده است. 
امیر خجسته درخصوص سیاست‌های ارزی دولت با بیان اینکه دولت برنامه مدونی در بخش ارزی کشور ندارد،گفت: چاپ اسکناس، آشفتگی بازار را رفع نمی‌کند، همچنین حذف چهار صفر از پول ملی به معنای بی‌ارزش شدن پول ملی است و دولت باید لایحه قانونی برای مقابله با آشفتگی بازار و مهار رشد نقدینگی به مجلس ارائه دهد. عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت در هر اقدام خود برای مهار تورم با شکست مواجه شده است انتظار ما از دولت این است که با مجلس همکاری کند تا بتوانیم تورم را کاهش دهیم. وی عنوان کرد: عدم کنترل بازار، تورم، عدم نظارت، نداشتن برنامه مدون در اقتصاد از سوی دولت باعث شده که با مشکلات اقتصادی و معیشتی زیادی روبه‌رو شویم. عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید از نظر کارشناسان اقتصادی برای بهبود وضعیت موجود استفاده کند ولی متاسفانه این کار را انجام نمی‌دهد و به مسائل به صورت کارشناسی نگاه نمی‌کند.
 رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت به راحتی از کنار مسائل و مشکلات رد می‌شود افزود: تیم اقتصادی دولت از کنار مشکلات مردم به صورت عادی و بی‌تفاوت رد می‌شوند که این موضوع باعث ناراحتی و عصبانیت مردم شده است. خجسته با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور باید با مردم صحبت کرده و راهکار ارائه دهد افزود: استیضاح‌ها جوابگو نیستند زیرا در یک سال گذشته چند وزیر را استیضاح کردیم ولی شرایط بهتر نشد بلکه بدتر هم شد.

کد مطلب: 108984
 
Share/Save/Bookmark