داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۱
 
 
چهره در قاب
چهره در قاب
 
مدير پژوهشي سازمان پزشكي قانوني كشور گفت: مطابق قانون اقدامات تأميني كشور مصوب سال 39 دولت ايران موظف شده ظرف 5 سال از زمان تصويب اين قانون بيمارستان روانپزشكي(قانوني) ويژه مجرمان را تأسيس كند اما با وجود نياز به چنين مركزي هنوز بيمارستان روانپزشكي قانوني در كشور نداريم.
اي بابا. شما هم كه چقدر كم طاقتيد. حالا از سال هزار و سيصد و سي و نه، 5 سال نگذشته و 50 سال گذشته چه اشكالي دارد. مهم آن 5 مشترك است كه مي تواند تا 500 و 5000 هم افزايش پيدا كند. ضمنا ما كه استاد ركوردهاي خفن هستيم،‌ نمونه اش همين 40 سال نرفتن فوتبال ما به المپيك است.
***
مدافع سال گذشته استقلال تهران که به تراکتورسازی تبریز پیوسته است، با هواداران آبی‌پوش خداحافظی کرد و در نامه اي آورده است: حالا دیگر 10 سالی می شود که نه به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ استقلال بلکه به عنوان یک هوادار عاشقانه در کنار تیم محبوبم هستم و در این سالها خاطرات فراموش نشدنی زیادی برایم در کنار هواداران رقم خورده است... دست سرنوشت اما گویا برایم چنین رقم زده است. از پدر بزرگوارم حاجی فتح ا... زاده! آموخته ام که روزگار همیشه به دل من رفتار نمی کند و...
دلمان كباب خواست براي اين همه تعصب. فقط تا جايي‌كه يادمان مي‌آيد، همين هوادار عاشق، زماني كه در مس بود از خجالت هواداران آبي درآمده بود.
***
رئيس سازمان حفاظت محيط زيست گفت: اين‌كه سازمان محيط زيست، سازمان جنگل‌ها، سازمان هواشناسي و احتمالاً بخشي از مؤسسه استاندارد با يكديگر ادغام شوند مشكلي پيش نمي‌آيد. نظرم نسبت به ادغام سازمان محيط زيست با ديگر سازمان‌ها مانند هواشناسي و سازمان جنگل‌ها مثبت است؛ اين كار هر چه سريعتر بايد انجام شود چراكه به نفع كشور است.
فعلا كه ادغام مد شده است و مي شود همه سازمان هاي مربوط و نامربوط را در هم ادغام كرد. همين سازمان هايي هم كه شما نظر موافقتان! را اعلام كرديد، چيز خوبي مي شود، فقط مانديم اسم سازمان را در سربرگ ها چگونه جا كنيم: سازمان حفاظت از محيط زيست، جنگل ها و مراتع، هواشناسي و استاندارد!
کد مطلب: 67151
 
Share/Save/Bookmark