کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

گام به گام با جشنواره ۴۱

تنور جشنواره فیلم فجر داغ می‌شود

8 بهمن 1401 ساعت 20:17


با وجود اقداماتی که تروریست‌های فرهنگی علیه جشنواره‌های فجر انقلاب انجام دادند، اما آنچه از برگزاری برخی جشنواره‌ها دیده می‌شود نشان دهنده استقبال و حضور پر تعداد مردم در آنها است.
جشنواره تئاتر فجر تاکنون همه معادلاتی که برای کم فروغ برگزار شدن آن محاسبه شده بود، بر خلاف جهت از آب در آمد و چند روز دیگر جشنواره فیلم فجر آغاز خواهد شد.در حالی که برخی سلبریتی‌ها و کارگردان‌ها با مردم ناهمراهی کردند و خود را از حضور در جشنواره محروم ساختند، اما پیش بینی فروش بلیت‌های جشنواره ۴۱ فیلم فجر تحریم کنندگان را ناکام خواهد گذاشت، همان اتفاقی که در جشنواره تئاتر فجر افتاد. ۲۴ فیلم در جشنواره امسال حضور دارد و قرار است از فردا بلیت فروشی مردمی نیز آغاز شود.
چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در آستانه برگزاری قرار دارد، جشنواره‌ای که در روزهای گذشته و با اعلام اسامی آثار حاضر در آن اولین بارقه‌های درخشش منتشر شد.
در همین رابطه مسعود نجفی مدیر روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در رابطه با سانس‌های اکران آثار در این جشنواره گفت: سانس‌های پردیس ملت که سینمای رسانه است روزهایی در دو سانس و روزهایی در سه سانس برنامه‌ریزی خواهد شد که ساعت شروع در روزهای ۳ سانسِ ساعت۱۳ و در روزهای ۲ سانسِ ساعت ۱۶ خواهد بود. وی ادامه داد: برنامه برج میلاد مشابه پردیس ملت خواهد بود اما به لحاظ زمان‌بندی به دلیل نبود وجود نشست رسانه‌ای در برج میلاد تفاوت‌هایی با پردیس ملت خواهد داشت؛ سانس‌ها در پردیس ملت ۳ ساعته و طبیعتاً در برج میلاد کوتاه‌تر خواهد بود. مسعود نجفی در رابطه با اصحاب رسانه‌ای که قصد تهیه گزارش از برج میلاد را دارند اظهار کرد: اصحاب رسانه‌ای که قصد حضور در برج میلاد برای تهیه گزارش را دارند می‌توانند با هماهنگی قبلی با روابط عمومی و آزاد شدن دسترسی کارت جشنواره‌شان و یا آفیش روزانه جهت تهیه گزارش اقدام کنند.
نشست رسانه‌ای آثار حاضر در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت برگزار خواهد شد.


کد مطلب: 125091

آدرس مطلب :
https://www.siasatrooz.ir/fa/report/125091/تنور-جشنواره-فیلم-فجر-داغ-می-شود

سیاست روز
  https://www.siasatrooz.ir