داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۵۹
 
 
تحليل اخبار روز
تحليل اخبار روز
 
برادر مهرداد لاهوتي بائوج – نماينده لنگرود در مجلس معمولا در خانه ملت آنقدر حرف نمي زند كه آدم نگرانش مي شود اما وقتي حرف مي زند يك مواضع عزتمندانه اي اتخاذ مي كند كه آدم جگرش حال مي آيد.
ايشان در آخرين اظهار نظر خود گفته: سوال از رييس‌جمهور موجب بالا رفتن عزت كشور مي‌شود.
من و ننجون عوام تا امروز فكر مي كرديم حضور موثر در معادلات بين المللي و افزايش سطح رفاه عمومي و رشد توليد ناخالص ملي و اين چيزهاي پيش پا افتاده موجب بالا رفتن عزت كشور مي شود اما نگو كه اينها مباحث زيرساختي نيست و في الواقع سوال از رييس جمهور عزت آدم را زياد مي كند. در همين راستا ننجون با طرح چند سوال از آقاي رييس جمهور قصد دارد در مسير افزايش عزت ملي گام بردارد.
سوال اول: آقاي رييس جمهور! به چه رنگي علاقه داريد؟
سوال دوم: برادر احمدي نژاد! از چه غذايي خوشتان مي آيد؟
سوال سوم:دكتر جان! از بين جواد رضويان و محمد رضا گلزار كدام هنرپيشه را بيشتر دوست داريد؟
با آرزوي سربلندي و عزت بيشتر براي ايران عزيز و توفيق روزافزون براي برادر بائوج ، سراغ تحليل خبر ديگري مي رويم.
عضو جامعه روحانیت مبارز با تكذیب خوش و‌بش خود با خاتمی، گفت: با اصرار یكی از اعضای شورای مركزی حزب مؤتلفه كنار خاتمی كه خالی بود، نشستم.
همه جور تكذيب شنيده بوديم اما تكذيب خوش و بش از آن چيزهايي است كه فقط از عهده وزارت امور خارجه و ايضا برادر مصباحي مقدم بر مي آيد و بس! البته صاحبنظران و بزرگان و فلاسفه به خوبي مي دانند كه توجيه ايشان در خصوص امر مذموم با رييس جمهور سابق ابدا پذيرفته نيست و مثلا اگر يك عضو شوراي مركزي موتلفه از آدم بخواهد خودش را در چاه بيندازد آدم بايد عاقل باشد و ضمن احترام به حزب موتلفه خودش را در چاه نيندازد. حالا اگر خودش را در چاه بيندازد هم خيلي مهم نيست اما نرود كنار خاتمي بنشيند و با او خوش و بش كند و جريان انحرافي بشود. در ضمن هر جا كه خالي بود كه نمي شود نشست بلكه آنجا صندلي وزيري بود كه آقاي رييس جمهور فعلا ترجيح داده به مجلس معرفي نكند و شايد هم جاي يكي ديگر باشد كه نشستن بر روي آن به مراتب از افتادن توي چاه ناجورتر است.
اصلا چرا راه دوري برويم. همين برادر خاتمي در يكي از مسافرت هاي خارجي از فرط خستگي نشست روي يك صندلي خالي كه از بد حادثه روي صندلي كناري اش "جرج سوروس" نشسته بود.با اينكه چند سالي از اين ماجرا مي گذرد اين عزيز دل برادر هنوز دارد دوا و درمان مي كند تا بلكه جاي اين بد نشستن خوب شود اما نمي شود.
کد مطلب: 67379
 
Share/Save/Bookmark