میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جهان گزارش
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶
 
 
چشم کور حقوق بشر غربی باز هم جنایت ائتلاف عربستانی - آمریکایی را ندید
اخوان الصهیون
ده‌ها دانش‌آموز یمنی در حمله هوایی سعودی به خاک و خون کشیده شدند
اخوان الصهیون
 

آمریکایی که سعودی‌ها و صهیونیست‌ها را دو بازوی خود برای بحران‌سازی در غرب آسیا ساخته گویا ماموریت یکسانی را برای آنها تعریف کرده و آن کشتار کودکانی است که تنها جرم آنها فلسطینی بودن و زندگی در یمن است چنانکه همزمان با بمباران غزه توسط ارتش صهیونیستی، در یمن نیز عربستان اتوبوس حامل ده‌ها کودک را هدف موشک قرار داد و دانش‌آموزان را به خاک و خون کشید.
سران سعودی و سران رژیم صهیونیستی برادرانی هستند که شاید در ظاهر با هم تفاوت شکلی دارند اما در باطن همسنگ و هم‌فکر بوده و از یک مرکز ماموریت می‌گیرند و آن آمریکایی‌ است که ماموریتش کشتار جهانیان بویژه مسلمانان است و در این راه نیز تفاوتی نمی‌کند که چند کودک در این میان قربانی می‌شوند. شاید تصور آنها این است که این کودکان مردان و زنان فردای این سرزمین‌ها هستند که روزی سلاح علیه اشغالگری و استعمارگری آنها بر می‌دارند لذا امروز که کودکند باید از صحنه حذف شوند.
نمود عینی این تفکر ضد بشری را که البته مدعیان حقوق بشر غربی با سکوت خود به حمایت از آن می‌پردازند را در جنایت اخیر سعودی در یمن می‌توان مشاهده کرد که به سیاق برادران صهیونیست خود کشتار جمعی کودکانی را رقم زنند که به شوق تحصیل و شادی‌های کودکانه سوار بر اتوبوسی شدند و شاید هرگز تصور نمی‌کردند که این سوار شدن را پیاده شدنی نیست و پیکرهای سوخته‌ و پاره پاره‌شان به خانه باز خواهد گشت.

کد مطلب: 105595
 
Share/Save/Bookmark