میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۶
 
 
اینکه رئیس‌جمهور بگوید اختیاری ندارم توهین به شعور مردم است
اینکه رئیس‌جمهور بگوید اختیاری ندارم توهین به شعور مردم است
 

عضو شورای مرکزی مجمع نمایندگان ادوار گفت: بعید نیست آقای روحانی فردا در سلب مسئولیت از خود، رای‌دهندگان را هم متهم به فریب خود بکند و بگوید من از حوزه اختیارات ریاست‌ جمهوری بی‌اطلاع بودیم.
محمد محمدرضایی اظهار داشت: ستاد مشترک انتخاباتی اقوام ایرانی در دوره اول کاندیداتوری آقای روحانی مشروط به صدور بیانیه معروف ۱۰ ماده‌ای حقوق اقوام ‌ادیان از ایشان حمایت جانانه کرد اما دیری نپایید که روحانی ‌‌و اطرافیانش پشت پا به خیلی از وعدهایشان زدند و به جای شایسته‌سالاری پوسترچسبان‌سالاری و قوم و خویش‌بازی حاکم شد.
وی در پاسخ به اینکه روحانی می‌گوید که اختیارات لازم را برای اداره کشور ندارد، اما نمی‌گوید که با اختیاراتی که داشته چه اقداماتی انجام داده است، اذعان کرد: این نوع توجیه را من توهین به شعور رای‌دهندگان می‌دانم. گویی طرف، یک چوپان ساده و سال‌ها از شهر دور بوده و ملت یک‌شبه او را آورده و به کرسی ریاست جمهوری نشانده‌اند؛ نه قانون اساسی را خوانده و نه اطلاعی از اختیارات ریاست جمهوری داشته است.
وی تاکید کرد: اگر حضرات اختیارات را ناکافی می‌دانستند، چرا برای بار دوم در انتخابات شرکت و برنامه دادند. اگر آقایان در دور اول احساس از کمبود اختیارات رنج می‌برند چرا استعفا ندادند؟

کد مطلب: 109410
 
Share/Save/Bookmark