میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۴۶
 
 
سردار رمضان شریف:
امروز پایه‌های رژیم صهیونیستی سست‌تر از هر زمان دیگری است

رئیس ستاد انتفاضه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: آمریکا با ایجاد داعش تلاش کرد که افکار عمومی را از مسئله اسرائیل منحرف کند اما پیروزی جبهه مقاومت و نابودی تفکر داعش بار دیگر مردم مظلوم فلسطین را به آرمان فلسطین امیدوار کرد.
سردار رمضان شریف در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران با اشاره به فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: امروز ما برای قدرتمند شدن لحظه‌ای را از دست نداده‌ایم و با سربلندی و افتخار درپیشگاه ملت ایران به عنوان عضو کوچکی از نیروهای مسلح اعلام می‌کنیم امروز از هر زمانی در طول دوران انقلاب با انگیزه‌تر، آماده‌تر و مهیاتر برای رویارویی با دشمن هستیم. وی افزود: آمریکایی‌ها با سروصدا و تبلیغات تلاش می‌کنند در عرصه افکار عمومی حضور داشته باشند؛ اعزام فلان ناو از یک نقطه جغرافیایی به جای دیگر زمزمه‌ اعزام نیرو از جایی به جای دیگر مسائل نیست که ملت ما را به عقب براند. شما داشته‌های بسیار بزرگی را در این منطقه داشتید که از دست دادید و با همه این دارایی‌ها به جایی نرسیدید. شما صدام را با آنهمه انگیزه و با کمک گرفتن از ثروت‌های قارونی کشورهای حاشیه خلیج فارس داشتید، حمایت‌های تسلیحاتی، لجستیکی و تبلیغاتی غرب و اروپا را پشت صدام داشتید ولی راه به جایی نبردید. سردار شریف خاطرنشان کرد: مردم و رزمندگان و فرماندهان عزیز ما در فتح خرمشهر به شما نشان دادند که پیروزی از آن ملت غیور ایران اسلامی است. امروز ما سربازان شما آمریکایی‌ها را در خلیج‌فارس در حالی مشاهده می‌کنیم که با دستانی لرزان، رنگ‌های پریده در پشت کوهی از تسلیحات و تجهیزات در مقابل اراده پولادین جوانان این ملت مثل آدم آهنی زندگی می‌کنند. ما در میدان رزم با کسانی که هم انگیزه بیشتر و هم اقتدار و تسلط منطقه‌ای بیشتری داشتند دست و پنجه نرم کردیم، حال شما با اعزام نیروهایی از هزاران کیلومتر دورتر چه کسی را می‌ترسانید.
رئیس ستاد انتفاضه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه اگر در عملیات بیت‌المقدس هزاران نفر از سربازان بعثی اسیر شدند و یا هزاران نفر از آنها به خاک عراق فرار کردند از شما سوال می‌کنیم در صورتی که خطایی که از سوی شما سر بزند آیا راهی برای بازگشت خواهید داشت؟، تاکید کرد: همه جغرافیای جهان اسلام و توده مردم، عقبه ملت انقلابی ایران اسلامی هستند. وی یاد‌آور شد: عملیات بیت‌المقدس با رمز علی ابن ابیطالب و با نام الی بیت‌المقدس آغاز شد و در این سال‌ها ملت ما و رهبری ما به دنبال آزادی قدس شریف بودند. خدا را شکر می‌کنیم که با نامگذاری روز جهانی قدس و تعطیلی سفارت رژیم صیهونیستی در ایران و افتتاح سفارت فلسطین و رویکرد سیاست خارجی جمهوری اسلامی در کمک به مردم مظلوم فلسطین برای رسیدن به سرزمینی اجدادی خودشان صفحه جدیدی در موضوع فلسطین رقم خورد. عملیات بیت‌المقدس الهام‌بخش رزمندگان جبهه مقاومت شد و خط بطلانی بر سستی، به فکر مذاکره بودن و گوش به فرمان سازمان‌های بین‌المللی و رژیم‌های قدار حاکم بر نظامات بین‌المللی کشید. رئیس ستاد انتفاضه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: امروز شاهد هستیم رئیس‌جمهور نادان آمریکا با طرح معامله قرن تلاش می‌کند که آرمان فلسطین را به فراموشی بسپارد، اقدامی که در ۷۰ سال گذشته قادر به انجام آن نبودند و به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی روح تازه‌ای به پیکر مردم فلسطین دمیده شده و با دوران قبل از انقلاب تفاوت‌های زیادی کرده است. وی خطاب به دولتمردان آمریکایی گفت: شما با طرح معامله قرن و انتقال سفارتتان به بیت‌المقدس و به رسمیت شناختن اشغال بلندی‌های جولان پس از ۷۰ سال نمی‌توانید آرمان فلسطین را نابود کنید.امروز پایه‌های رژیم صهیونیستی سست‌تر از هر روز دیگری است و شما با درست کردن داعش در جغرافیای جهان اسلام تلاش کردید که افکار عمومی را از مسئله اسرائیل منحرف کنید اما پیروزی جبهه مقاومت و نابودی تفکر داعش بار دیگر مردم مظلوم فلسطین و رزمندگان جبهه مقاومت را امیدوارتر کرد.

کد مطلب: 109060
 
Share/Save/Bookmark