میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷
 
 
توزیع ۴ هزار آرم طرح ترافیک سیار با شارژ یک میلیونی
آقای معاون: پاسخ نمی‌دهم

معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران درخصوص توزیع ۴ هزار آرم طرح ترافیک سیار بین نهادها و اقشار خاص با شارژ یک میلیون تومانی، گفت: در این‌باره توضیح نمی‌دهم؛ هر اقدامی صورت گرفته طبق مصوبه شورای ترافیک بوده است.
محسن پورسیدآقایی در پاسخ به این پرسش که براساس مصوبه شورا باید اسامی رسانه‌های دریافت‌کننده آرم طرح ترافیک خبرنگاری را اعلام می‌کردید ولی این امر رخ نداده است، گفت: پاسخ این موضوع را به شورا داده‌ام و دلیلی ندارد به شما توضیح بدهم. وی ادامه داد: لیست خبرنگاران را منتشر کرده‌ایم، شما بگردید ببینید چه افرادی خبرنگار نیستند.
معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که نمایندگان مجلس و فرزندانشان برخی از مدیران شهرداری و کارمندان شهرداری آیا جزو خبرنگاران بودند که آرم خبرنگاری با تخفیف ۹۰ درصدی دریافت کرده‌اند، گفت: همین‌ها خوب است ما هم به دنبال این هستیم شماها بگردید ببینید چه کسانی حقشان نبوده که آرم خبرنگاری دریافت کنند ولی دریافت کرده‌اند و فشار افکار عمومی خوب است.
به گفته پورسیدآقایی، تمام کسانی که طرح ترافیک خبرنگاری دریافت کرده‌اند مدارک داشته‌اند. وی در پاسخ به این پرسش کسی که تأیید می‌کرد آیا نمایندگان مجلس را نمی‌شناخته که به آنها طرح خبرنگاری داده است، گفت: چرا می‌دانستند و می‌شناختند اما برخی نمایندگان مدیرمسئول رسانه بوده و طبق ضوابط باید طرح دریافت می‌کرد.
پورسیدآقایی در پاسخ به این پرسش که فرزندان نمایندگان نیز باید طرح خبرنگاری می‌گرفتند، گفت: همه آنها نامه داشتند که در مؤسسه کار می‌کنند خب حالا ما باید چه کار کنیم.
معاون شهردار تهران در پاسخ به این پرسش که چرا اسم رسانه‌ها را اعلام نکردید، گفت: اگر اسم رسانه‌ها را اعلام کنیم سهم‌خواهی می‌شود و بعد می‌گویند که کدام رسانه چقدر آرم دریافت کرده است.
پورسیدآقایی افزود: در حال رسیدگی هستیم و افرادی که خبرنگار نبودند و نامه دروغ گرفته‌اند را حذف می‌کنیم همین حالا هم چند نفری را حذف کرده‌ایم. وی در پاسخ به این پرسش که چند نفر را حذف کرده‌اید گفت: کمیته گذاشته‌ایم هنوز نهایی نشده از شورای شهر هم دعوت کرده‌ایم تا یک نفر را معرفی کند و مشترکاً کسانی که مدارکشان درست نبوده را حذف کنیم.
معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش ۴ هزار آرم طرح ترافیک سیار بین نهادها و اقشار خاص با شارژی یک میلیونی توزیع شده است، گفت: در این‌باره توضیح نمی‌دهم طبق مصوبه شورای ترافیک بوده و هر چه مصوبه بوده اجرایی شده است.
پورسیدآقایی در پاسخ به این پرسش که علیخانی رئیس کمیسیون شورای شهر اعلام کرده که یک ماه است که معاونت حمل‌ونقل ترافیک نامه زده شده که درخصوص چگونگی توزیع آرم طرح ترافیک توضیح دهند اما پاسخی از سوی شهرداری دریافت نشده است، گفت: نامه بیاید جواب هم می‌دهیم. وی در پاسخ به این پرسش که نامه نیامده است، گفت: نامه را به جای خودش جواب می‌دهم. فارس

کد مطلب: 105181
 
Share/Save/Bookmark