میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۸
 
 
قدردانی نماینده مغان از آیت‌الله رئیسی
مجموعه اقدامات رئیس قوه قضائیه در پرونده کشت و صنعت مغان قاطعانه بود

نماینده مردم گرمی و دشت مغان در مجلس، فعالیت آیت‌الله رئیسی را در به نتیجه رسیدن پرونده واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان چشمگیر دانست و گفت: مجموعه اقدامات رئیس قوه قضائیه پیرو پرونده کشت و صنعت مغان هم قاطعانه بود و هم بر پایه مدارک و مستندات موجود قانونی پیش رفت. ولی اسماعیلی با اشاره به نتیجه جلسه هیئت داوری خصوصی‌سازی مبنی بر ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان و تلاش‌های قوه قضاییه در این راستا گفت: ما از ابتدای واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان، به قیمت تعیین شده برای این واگذاری اعتراض داشتیم.
وی تصریح کرد: پیش از فعالیت آیت‌الله رئیسی در قوه قضاییه، بررسی این پرونده در قوه مطول شد اما پس از ریاست ایشان کمیته‌ای برای پیگیری امور مربوط به نحوه واگذاری شرکت کشت صنعت مغان تشکیل شد که در ادامه الحمدالله اقدامات هم از منظر زمانی و هم از نظر کیفی به درستی پیش رفت. نماینده مجلس با اشاره به سفر رئیس قوه قضاییه به اردبیل و جلسه چند ساعته درباره بررسی مشکلات واگذاری این شرکت اظهارداشت: پیرو بررسی‌های صورت گرفته از سوی دستگاه قضا، کار کارشناسی بر روی این پرونده به درستی پیش رفت و به قول‌هایی که داده شده بود، عمل و نهایتاً مجموع مباحث به رای هیئت داوری موکول شد. اسماعیلی بیان داشت: الحمدالله با پیگیری‌ها و ورود قاطعانه‌ای که آیت‌الله رئیسی پیرو این پرونده داشت بالاخره هیئت داوری خصوصی سازی بر اساس مدارک و مستندات موجود رأی به ابطال این واگذاری داد.
نماینده مجلس گفت: ما از اقدام بسیار مؤثر آیت‌الله رئیسی پیرو تعیین تکلیف شرکت کشت و صنعت مغان تشکر و قدردانی می‌کنیم.
وی گفت: قطعا فعالیت رئیسی در به نتیجه رسیدن این پرونده نقش چشمگیری داشت که انشاء الله پس از این هم انتظار داریم پیگیری‌ها مبنی بر مدیریت جدید این شرکت اعمال شود.

کد مطلب: 115668
 
Share/Save/Bookmark