میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
۱
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰
 
 
سیاست مجازی
تصویب اف‌.ای‌.تی‌.اف امضای بردگی ایران است

صفحه رسمی حجت‌السلام پناهیان با انتشار ویدئویی از سخنرانی صریح او درخصوص الحاق اف‌.ای‌.تی‌.اف توجه همگان را به خود جلب کرد.
حجت‌الاسلام پناهیان به شیوه جدید استعمار دشمن اشاره کرد و الحاق اف‌.ای‌.تی‌.اف را استعمار فرانو نامید، شیوه‌ای که دشمن به اسم قوانین بین‌المللی جامعه‌ای را وادار به تغییر و پذیرش خود می‌کند. به گفته او کشور جمهوری اسلامی دارای امتیازاتی است که می‌تواند به وسیله آن جهان را به زانو درآورده و دشمن را وادار به پذیرش کند.

مجلس یک نفره
علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس درباره تصویب قانون اف‌.ای‌.تی‌.اف نوشت: وقتی سوال تخصصی از موافقان برجام می شد، مشخصا خیلی از آنها سند برجام را نخوانده بودندو از آن دفاع می‌کردند. امروز با استدلال‌های سطحی موافقان سی.اف.تی و رای مجلس به آن، تکرار نافرجام برجام در ذهنم جلوه‌گر شد. تا کی باید شاهد به حراج گذاشتن مصالح مردم در مجلس یک نفره بود.

اف‌.ای‌.تی‌.اف همان برجام شکست خورده است
جواد کریمی‌قدوسی نماینده مجلس و عضو جبهه پایداری نوشت: استدلال وزیر خارجه جمهوری اسلامی در تصویب لایحه سی.اف.تی باز هم بر حول محور کدخدا می‌چرخد، آنکه ایشان تضمین کردند با نپیوستن به این لایحه آمریکا بهانه ‌بزرگی را برای افزایش مشکلات ما پیدا خواهد کرد، همان تضمین‌هایی که در ایام تصویب برجام هم به کرات از تریبون مجلس و محافل سیاسی تکرار شد و در نهایت به تصویب ۲۰ دقیقه‌ای برجام ختم شد. و باز هم تَکرار کردیم، کارنامه‌های شکست خورده را ... المومن لا يلسع من جحر مرتين.

موضوع انشای مدارس من بعد باید بشود علم بهتر است یا مدرک؟!
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی نوشت: در جریان سیل اخیر، پل‌های ساخته شده توسط مهندسان بی‌مدرک با قدمت یکصد سال و شاید بیشتر هیچگونه آسیبی ندید. ولی پل‌های با سابقه ساخت بعضا کمتر از یک دهه توسط مهندسان با مدرک تحصیلی دهن پرکن تخریب شد! به نظرم موضوع انشای مدارس من بعد باید بشود علم بهتر است یا مدرک؟!

نباید بدون رای و تایید مردم ایران امضا شود!
محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره تصویب قانون اف‌.ای‌.تی‌.اف در مجلس شورای اسلامی طی اظهارنظری نوشت: هیچ توافقنامه بین‌المللی نباید بدون رای و تایید مردم ایران امضا شود.

کد مطلب: 106345
 
Share/Save/Bookmark
 


ناشنای
۱۳۹۷-۰۷-۱۷ ۱۵:۰۵:۰۲
خواهشی که داریم از رسانه اینکه اسامی نمایندگان منافق (آنهایی که موافق fatf) را منتشر کنند تا کسانی که به آنها رای دادند بدانند در این خیانت شریک هستند