میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۲
 
 
آیت‌الله امامی‌کاشانی:
ترامپ آرزوی تسخیر خاورمیانه را به گور می‌برد

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: رئیس‌جمهور آمریکا گفته ما بدنبال تسخیر خاورمیانه هستیم در حالی که ترامپ و همراهانش این آرزو را به زودی به گور خواهند برد.
آیت‌الله محمد امامی کاشانی اظهار داشت: دین برای رسیدن به کمال است. دین بدون دنیا و وسائل معیشتی به جایی نمی‌رسد و تحقق پیدا نمی‌کند؛ پس اگر تولید ضربه بخورد، دین ضربه خواهد خورد، یعنی مردم دین را رها می‌کنند. وی تصریح کرد: جامعه متدین اگر کشاورزی و تولید نداشته باشد، یعنی دین از میان آنها رفته است. این جا اهمیت مساله اقتصاد، تولید و کشاورزی معلوم می‌شود.
امامی کاشانی گفت: گرانفروشی و یا احتکار کردن، خیانت به مردم است. من به همسر و فرزندان این افراد توصیه می‌کنم، این پولی که در می‌آید، حرام است. اجازه ندهید که چنین فرد مفسدی، به زندگی ادامه دهد.
امام جمعه موقت تهران با اشاره به جنگ رسانه‌ای دشمن گفت: جنگ رسانه‌ای را دشمن به وجود آورده‌است تا در مردم اضطراب و التهاب ایجاد کند، یعنی مردم را از نظام جدا سازد.
امامی کاشانی تصریح کرد: رئیس جمهور بی‌خرد آمریکا گفته من روزی که وارد کاخ سفید شدم، گفتم چقدر زمان می خواهیم تا خاورمیانه را تسخیر کنیم. خاورمیانه فقط ایران نیست بلکه کشورهای دیگر اسلامی هم هستند. وی افزود: همانطور که ۴۰ سال دنبال این کار(تسخیر خاورمیانه) بودند و به جایی نرسیدند، این بار هم به جایی نمی‌رسند. آقای ترامپ و همراهانش این آرزو را به زودی به گور خواهند برد.
امام جمعه موقت تهران با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه باید جلوی اشاعه بدبینی را گرفت، گفت: این وظیفه رسانه‌هاست. امروز دشمن در حال آلوده کردن فضای مجازی است. وی اضافه کرد: می خواهند مردم را از سه قوه دور کنند؛ این، جنگ رسانه‌ای است. اگر رهبری هم بخواهند خوب حرف بزنند، حرف ایشان را گوش نمی‌کنند، پس نظام را باید کنار گذاشت و با آن خداحافظی کرد. مهر

کد مطلب: 105922
 
Share/Save/Bookmark