میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۳
 
 
حاجی‌زاده:
اجازه نمی‌دهیم امنیت ملت ایران به مخاطره بیفتد

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروهای مسلح به احدی اجازه نمی‌دهند امنیت و آرامش مثال‌زدنی مردم عزیز کشورمان را به مخاطره بیندازد.
همزمان با اعیاد مبارک شعبانیه امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با حضور در ستاد فرماندهی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه دیدار کرد.
سردارحاجی‌زاده در این دیدار با تشکر از حضور امیر نصیرزاده در ستاد فرماندهی نیروی هوافضای سپاه و اشاره به هم‌افزایی و هم‌راستایی دو نیرو در پیشبرد راهبرد‌ها و سیاست‌های دفاعی جمهوری اسلامی ایران و همکاری در سطوح مختلف تخصصی و میدانی، گفت: خدا را شاکریم که وحدت و اخوت بین ارتش و سپاه، خاری در چشم دشمنان و عاملی اطمینان‌بخش و آرامش‌آفرین برای ملت ایران در راستای تضمین و تأمین امنیت پایدار ملی قرار گرفته است. وی تصریح کرد: دشمن همواره این وحدت و هم‌افزایی را هدف قرار داده است و آمال و آرزو‌های باطل خود در این زمینه را با ترفند‌های گوناگون دنبال می‌کند، اما به‌توفیق الهی و هوشمندی ملت و نیرو‌های مسلح در این عرصه نه‌تنها طرفی نبسته است بلکه شاهد ارتقاء و تعمیق و استحکام روزافزون این وحدت و یکپارچگی بوده است.
امیر نصیرزاده نیز در این دیدار دست اتحاد ارتش و سپاه را جدانشدنی دانست و گفت: مجموعه نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در تقابل با نظام سلطه و بدخواهان ید واحده هستند و اقدام وقیحانه ایالات متحده درباره سپاه عزیز، زنجیره فروپاشی نظام تروریستی آمریکا و صهیونیست را تکمیل خواهد کرد. سپاه نیوز

کد مطلب: 108443
 
Share/Save/Bookmark