میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۰
 
 
ستاری در پاسخ به سیاست روز:
من سیاسی نیستم
من سیاسی نیستم
 

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور در حاشیه مراسم افتتاح مرکز نوآوری کروز در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال سیاست روز مبنی بر اینکه شنیده‌ها حکایت از آن دارد که شما می خواهید در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شوید، آیا تایید می‌کنید؟ گفت: من سیاسی نیستم.
پاسخ سورنا ستاری به این سوال در حالی است که چندی است برخی رسانه‌ها از احتمال نامزدی او در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰خبر می می دهند.
در این میان چندی است که نام سورنا ستاری به عنوان یک چهره جوان به گوش می‌رسد و برخی اظهار نظرهایی نیز از سوی شخصیت‌های سیاسی در مورد نامزد شدن احتمالی سورنا ستاری در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ مطرح شده است.
وی در ادامه در پاسخ به این سوال که تفاوت واکسن ایرانی کرونا با واکسن آمریکایی و انگلیسی چیست، به خبرنگار سیاست روز گفت: این‌ها ۳ روش متفاوت است که در داخل کشور هر۳ روش را استفاده کردیم و در حال انجام آن هستیم؛ مراکز تحقیقاتی دیگر در جهان نیز از این ۳الی ۴ روش استفاده می کنند.
ستاری در پاسخ به جایگاه بین المللی مراکز تحقیقاتی ایران و جایگاه صادرات گفت: در حوزه صادرات به صورت جدی کار می کنیم و همین هفته نیز برای راه اندازی مرکز تحقیقاتی سفری به کنیا خواهم داشت اگر رویکرد صادرات محور داشته باشیم آفریقا پتانسیل خوبی برای در این زمینه داشته باشد.

کد مطلب: 116913
 
Share/Save/Bookmark