داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۰۴
 
 
زن معتاد‌، فرزندش را فروخت
زن معتادي كه براي تامين هزينه اعتياد، نوزادش را 600 هزار تومان به يك زوج نابارور فروخته بود، در يكي از محله‌هاي شهرستان تربت جام دستگير شد.
هفته گذشته مرد طلافروشي با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 شهرستان تربت‌جام تماس گرفت و از زني به اتهام فروش طلاي بدلي شكايت كرد.
با حضور ماموران در طلافروشي و تحقيق از شاكي مشخص شد زن جواني 2 النگوي طلا به او فروخته كه پس از آب كردن طلاها، متوجه بدلي بودن آنها شده است.
ماموران در بازبيني فيلم دوربين مداربسته طلافروشي تصوير زن متهم را به دست آوردند و جستجوها براي دستگيري او آغاز شد.
2 روز پيش ماموران انتظامي هنگام گشتزني در يكي از محله‌هاي جنوبي شهر، زني را در حال تكدي گري ديدند كه شباهت بسياري به متهم تحت تعقيب پليس داشت.
بنابراين با هماهنگي قضايي زن جوان دستگير و به مركز پليس منتقل شد.
زن جوان در بازجويي‌هاي مقدماتي ادعا كرد به اشتباه دستگير شده و شاكي را نمي‌شناسد.
در پي اظهارات متناقض زن متهم، وي در مواجهه حضوري با مرد طلافروش، به فروش النگوهاي طلا به مرد شاكي اعتراف كرد.
زن متهم به پليس گفت: همسرم معتاد بود و مرا نيز معتاد كرد. هر دو براي تامين هزينه زندگي‌مان دزدي و گدايي مي‌كرديم تا اين كه وقتي باردار شدم، شوهر معتادم مرا ترك كرد.متهم افزود: هزينه زندگي‌ام را به سختي تامين مي‌كردم. چند ماه پيش نيز پس از زايمان در يكي از بيمارستان‌ها، قادر به پرداخت هزينه بيمارستان نبودم.
زن جوان ادامه داد: در بيمارستان با زني آشنا شدم و او زماني كه متوجه اعتيادم شد، گفت حاضر است هزينه بيمارستان را بپردازد و فرزندم را كه قادر به نگهداري از او نبودم خريداري كند.پس از اين درخواست، او زن و مردي را به ملاقاتم آورد و در گفت‌وگو با آنها متوجه شدم، پس از چند سال زندگي مشترك صاحب فرزندي نمي‌شوند.
زن متهم افزود: به خاطر زندگي نابساماني كه داشتم، تصميم گرفتم فرزندم را به آنها بدهم تا شايد او آينده بهتري كنار مادر و پدر جديدش داشته باشد.وي ادامه داد: پس از توافق با آن زوج نابارور، آنها هزينه درماني‌ام را پرداخت كردند و 600 هزار تومان نيز به من دادند و فرزندم را تحويل گرفتند، اما والدين جديد فرزندم از من خواستند هرگز به ديدن آنها نروم.زن جوان اضافه كرد: پس از چند روز دچار عذاب وجدان شدم و تصميم گرفتم پول آن خانواده را برگردانم و بچه‌ام را تحويل بگيرم ولي آنها را پيدا نكردم.
به گزارش جام جم وي يادآور شد: بعد از چند ماه سرگرداني در خيابان‌هاي شهر، با زني آشنا شدم كه در خريد و فروش طلاهاي بدلي فعاليت مي‌كرد او مرا به دام انداخت و براي گذران زندگي‌ام مجبور بودم طلاهاي بدلي بفروشم.
بنا بر اين گزارش، متهم با قرار قانوني روانه زندان شد. تحقيقات براي يافتن زوجي كه نوزاد او را خريده بودند، ادامه دارد.
کد مطلب: 64271
 
Share/Save/Bookmark