میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳
 
 
بادامچیان:
سفیر فرانسه اخراج شود

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اظهارات اروپایی‌ها نشان از رقابتشان با آمریکا برای نقض برجام است، گفت: از وزیر خارجه می‌خواهیم سفیر فرانسه را به دلیل مواضع مداخله جویانه اخراج کند.
اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب گفت: رژیم اشغالگر قدس زیر چکش ضربه حماس و حزب‌الله و رزمندگان اسلام در سوریه قرار دارد. دست از پا خطا کند، آنچنان ضربه‌ای خواهد خورد که در تاریخ نبردهای اعراب و اسرائیل نظیری برای آن نخواهد بود.
وی با اشاره به اظهارات جدید ماکرون در کنفرانس مشترک خبری با ترامپ گفت: ماکرون گفته تا ۲۰۵۰ ابزاری در اختیار داریم و می‌خواهیم فراتر برویم. فعالیت‌های منطقه‌ای ایران را مهار و موشک‌های بالستیک ایران را کاهش بدهیم. از این اظهارات معلوم می‌شود اروپائی ها در رقابت با آمریکا برای نقض برجام هستند. ما جداً از وزیر خارجه کشورمان می‌خواهیم سفیر فرانسه را به دلیل این مواضع مداخله جویانه و نقض آشکار برجام از تهران اخراج کند.
بادامچیان با اشاره به علت استعفای وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: برخی می‌خواهند وزارت آموزش و پرورش را به سمت کارهای حزبی ببرند. استعفای وی ناشی از فشارهایی است که برای سیاسی کردن نقش آموزش و پرورش در جامعه و کشاندن آن به بازی‌های جناحی است.
بادامچیان در بخش دیگری از سخنان خود به شهادت مظلومانه حجت‌الاسلام محمد خرسند عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی و امام جمعه فقید کازرون اشاره کرد و اظهار داشت: همسر و فرزندان او مثل کوه در برابر این مصیبت ایستادند و امتحان پس دادند و خداوند را به خاطر پوشاندن ردای شهادت بر پیکر شهید خرسند شاکرند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه افزود: از قرار اطلاع، او می‌خواست پس از ایام ماه مبارک رمضان، برای دفاع از حرم حضرت مطهر زینب (س) راهی سوریه شود. او تشنه شهادت بود. ما اطمینان داریم او و خانواده اش خرسند از پاداش عمری مجاهدت در راه اسلام، یعنی شهادت در شب قدر هستند.
بادامچیان در پایان سخنانش اظهار داشت: «نه» به مذاکره با آمریکای جهانخوار محور سخنان معظم‌له بود که دستگاه دیپلماسی کشور باید به آن توجه کند و سخن آخر، مقاومت و مقاومت و مقاومت به عنوان تنها راه باقی مانده در برابر شرارت دشمنان اسلام است. ما اطمینان داریم استمرار مبارزه و مقاومت در برابر آمریکا آنها را وادار به عقب نشینی می‌کند و پیروزی از آن ملت ایران است.

کد مطلب: 109309
 
Share/Save/Bookmark